Kuba Zalewski | Po napisach
Film  /  Inne

Kuba Zalewski | Po napisach

  • Wydarzenie archiwalne: 16.12.2023
Miejsce:
Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury (Młyn Kultury)Toruń, ul. Kościuszki 75-77

Jakub Zalewski - reżyser, scenarzysta. Twórca filmów dokumentalnych, fabularnych oraz form reklamowych. Ukończył studia dziennikarskie broniąc się pracą zatytułowaną "Komunikowanie o uczuciach w filmie dokumentalnym na wybranych przykładach".  Pasjonat kina, podróży oraz zmian społecznych. Uwielbia długie spacery nocą.

Druga Strona - Marcin to chłopak o wielkim sercu i ogromnym pokładzie energii do życia. Marzy o wielkiej karierze w e-sportowym świecie i robi wszystko, aby rozwijać się w tym, co kocha. Po drugiej stronie ekranu komputerowego życie wygląda jednak bardzo różnie. Są momenty radości i szczęścia, ale także smutku i samotności. To opowieść o wielkiej pasji, ale także obawie o przyszłość.

Wizyta - Starsze małżeństwo odwiedza swojego syna w szpitalu psychiatrycznym w dniu jego dwudziestych urodzin. Para zastanawia się, czy zabrać chorego syna, którego sytuacja zdrowotna się pogarsza. Film inspirowany jest opowiadaniem „Znaki i symbole” Vladimira Nabokova.


Jeśli jesteś twórcą filmowym i chciałbyś zaprezentować swoje dzieło, zachęcamy do kontaktu z Grzegorzem Kaźmierskim. Szukamy projektów, które wnoszą nowe spojrzenie na sztukę filmową i reprezentują bogactwo talentów w naszym regionie. Wybrane filmy pokażemy podczas kolejnych spotkań „Po napisach”. Spotkasz się z wymagającą, ale przyjazną publicznością.

Więcej informacji:

Grzegorz Kaźmierski
telefon / SMS 609 662 968
e-mail: grzegorz.kazmierski@woak.plŹródło: WOAK Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Powiązane wydarzenia

02
czerwca (niedziela), godz. 10:00

Moja pierwsza odyseja kosmiczna

02
czerwca (niedziela), godz. 12:00

Moja pierwsza odyseja kosmiczna

02
czerwca (niedziela), godz. 14:00–18:00

Łączy nas (Młody) Teatr | warsztaty

06
czerwca (czwartek), godz. 17:00

Barwy natury | wernisaż grupy AKRYLE