„Królowa Śniegu” – Artystyczne Widowisko Teatru Piasku Tetiany Galitsyny
Dla dzieci  /  Teatr / Kabaret

„Królowa Śniegu” – Artystyczne Widowisko Teatru Piasku Tetiany Galitsyny

  • Wydarzenie archiwalne: 18.02.2022
Miejsce:
Kujawskie Centrum KulturyInowrocław, pl. Klasztorny 2
Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii razem z Teatrem Piasku. Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem.
Unikalne widowisko będzie malowane na żywo. Do utworzenia atmosfery wprost z lodowej krainy artyści wykorzystają mnogość technik artystycznych, dopracowanych do perfekcji w studiu Galitsyny. Spektakl wraz z muzyką, grą aktorską i artystyczną interpretacją historii przez członków Teatru Piasku przeniesie uczestników wprost do świata baśni.
Oryginalne techniki Teatru Piasku to m.in malowanie piaskiem, światłem, na wodzie oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting). Techniki malowania piaskiem, czy też światłem wpływają na różne zmysły i sprawiają, że na tym widowisku nie można się nudzić. Wszyscy członkowie rodziny – najmłodsi i najstarsi wciągną się w historię Królowej Śniegu. Będzie to rodzinna wyprawa do świata baśni i dzieciństwa – zaznaczają organizatorzy wydarzenia.

Razem z Teatrem Piasku przeniesiecie się w niezwykłą opowieść zaprezentowaną przez gwiazdy z wielkiego ekranu – programu „Mam Talent” – Tatianę Galistynę, VLODYR-a czy Tony’ego Dream’a. Zwyciężczyni „Mam Talent” Tatiana Galitsyna na podstawie kultowej baśni Hans’a Christian’a Andersen’a rozpali serca zarówno dużych i małych widzów, pokaże inne oblicze sztuki i przypomni piękną opowieść, z którą każdy jako dziecko miał okazję się zetknąć.
Dopełnieniem niezapomnianego show jest piękna muzyka oraz gra aktorska. Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5-ego roku życia. Trwa 70 minut bez przerwy.

Bilety w cenie: od 60 zł
Bilety można nabyć na: https://teatrpiasku.pl/

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu

Kujawskie Centrum Kultury

ul. Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel.:52 357 58 67

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ stała

Wystawa Solnictwa

09
grudnia (piątek), godz. 19:00

BACIARY W INOWROCŁAWIU

10
grudnia (sobota), godz. 16:00

Spektakl komediowy „Ciemno”

10
grudnia (sobota), godz. 18:30

Spektakl komediowy „Ciemno”