Dla dzieci  /  Teatr / Kabaret

„Królowa Śniegu” – Artystyczne Widowisko Teatru Piasku Tetiany Galitsyny

  • Wydarzenie archiwalne: 24.11.2022
Miejsce:
Teatr MiejskiInowrocław, pl. Klasztorny 2Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii razem z Teatrem Piasku. Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem.

Unikalne widowisko będzie malowane na żywo. Do utworzenia atmosfery wprost z lodowej krainy artyści wykorzystają mnogość technik artystycznych, dopracowanych do perfekcji w studiu Galitsyny. Spektakl wraz z muzyką, grą aktorską i artystyczną interpretacją historii przez członków Teatru Piasku przeniesie uczestników wprost do świata baśni.

– Oryginalne techniki Teatru Piasku to m.in malowanie piaskiem, światłem, na wodzie oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting). Techniki malowania piaskiem, czy też światłem wpływają na różne zmysły i sprawiają, że na tym widowisku nie można się nudzić. Wszyscy członkowie rodziny – najmłodsi i najstarsi wciągną się w historię Królowej Śniegu. Będzie to rodzinna wyprawa do świata baśni i dzieciństwa – zaznaczają organizatorzy wydarzenia.

Razem z Teatrem Piasku przeniesiecie się w niezwykłą opowieść zaprezentowaną przez gwiazdy z wielkiego ekranu – programu „Mam Talent” – Tatianę Galistynę, VLODYR-a czy Tony’ego Dream’a. Zwyciężczyni „Mam Talent” Tatiana Galitsyna na podstawie kultowej baśni Hans’a Christian’a Andersen’a rozpali serca zarówno dużych i małych widzów, pokaże inne oblicze sztuki i przypomni piękną opowieść, z którą każdy jako dziecko miał okazję się zetknąć.

Dopełnieniem niezapomnianego show jest piękna muzyka oraz gra aktorska. Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5-ego roku życia. Trwa 70 minut bez przerwy.

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu

Kujawskie Centrum Kultury

ul. Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel.:52 357 58 67

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ stała

Wystawa Solnictwa

05
lutego (niedziela), godz. 12:00

Koncert dla dzieci – zespół SPOKO LOKO

11
lutego (sobota), godz. 18:00

Anita Lipnicka – O miłości… akustycznie

19
lutego (niedziela), godz. 17:00

Weekend z R.