Królestwo Bajki, czyli historia jednego obrazu: Bajarka opowiada
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Dziedzictwo  /  Edukacja  /  Literatura

Królestwo Bajki, czyli historia jednego obrazu: Bajarka opowiada

  • Wydarzenie archiwalne: 30.03.2023
Miejsce:
Biblioteka Publiczna w Sępólnie KrajeńskimSępólno Krajeńskie, ul. Wojska Polskiego 22
Zapraszamy dzieci do udziału w zajęciach z edukacji regionalnej „Królestwo Bajki, czyli historia jednego obrazu”.  Inspiracją do nich jest obraz znajdujący się w Bibliotece Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, który od pokoleń wita najmłodszych czytelników.

Na początek proponujemy międzypokoleniowe warsztaty dla dzieci w wieku 3–8 lat oraz ich opiekunów Bajarka opowiada. W ramach warsztatów odbędą się cztery spotkania. Podczas zajęć dzieci poznają najpiękniejsze baśnie i legendy polskie opowiedziane przez Bajarkę oraz tajemnicę obrazu Królestwo Bajki.

W projekcie przewidziano również konkursy plastyczne, spektakl teatralny dla dzieci, o czym informować będziemy w późniejszym terminie.

Spotkania odbywać się będą w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.

Zapisy na zajęcia przyjmujemy w oddziale dla dzieci sępoleńskiej biblioteki przy ul. Wojska Polskiego 22. Dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu (52) 388 02 20. Liczba miejsc ograniczona.

Projekt „Królestwo Bajki, czyli historia jednego obrazu” finansowany ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie realizowany jest przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” przy współpracy z Biblioteką Publiczną im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.

Już w kwietniu (20 kwietnia o godz. 9.30) – zajęcia z edukacji regionalnej Kuferek pełen dziedzictwa, czyli nasze skarby przeznaczone dla dzieci w wieku 8–10 lat oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Spotkania dla grup zorganizowanych odbędą się po wcześniejszym umówieniu terminu.

Źródło: Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 10:00–14:00
⟶ DO 12.07

Biuro Detektywistyczne nr 2 czas otworzyć!