Kontrasty – wernisaż Justyny Krzemianowskiej
Sztuki plastyczne

Kontrasty – wernisaż Justyny Krzemianowskiej

  • Wydarzenie archiwalne: 12.06.2026
Miejsce:
Biblioteka Miejska im. Jana KasprowiczaInowrocław, ul. Kilińskiego 16
WSTĘP WOLNY
pokaż na mapie DOJAZD Poinformuj znajomychUDOSTĘPNIJ

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Justyny Krzemianowskiej pt. „Kontrasty”, który odbędzie się 12 czerwca o godz. 17:00 w Saloniku Literacko-Artystycznym.
Artystka jest twórczynią nowoczesnego malarstwa abstrakcyjnego, w którym kolor i kompozycja stają się głównym środkiem wyrazu. Jej prace wyróżnia intensywność barw, dążenie do harmonii oraz charakterystyczna, rozpoznawalna estetyka.

Wystawa „Kontrasty” to spotkanie z malarstwem pełnym emocji, napięć i równowagi, w którym zestawienia barw i form tworzą wielowymiarowe, sugestywne kompozycje.
Na wernisaż zapraszają:

Prezydent Miasta Inowrocławia Arkadiusz Fajok
Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Wstęp wolny.

Justyna Krzemianowska – malarka i fotografka, magister filozofii. Obecnie mieszka i tworzy w Inowrocławiu. W swojej twórczości poszukuje harmonii pomiędzy emocją, formą i kolorem, tworząc wyraziste kompozycje abstrakcyjne o indywidualnym wyrazie. Brała udział w licznych wystawach grupowych w Polsce i za granicą, m.in. w Krakowie, Elblągu, Francji, Niemczech oraz Rumunii.



Źródło: Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu