<B>Konsultacje plastyczne</B>
Wstęp wolny  /  Sztuki wizualne

Konsultacje plastyczne

  • Wydarzenie archiwalne: 11.05.2020
Miejsce:
WOAK ToruńToruń, Szpitalna 8

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu zaprasza osoby zajmujące się amatorsko twórczością plastyczną na konsultacje, które będą odbywały się w poniedziałki w godz. 10.00-11.30.

Uczestnicy zajęć będą kształtowali umiejętności kreowania form i rozwiązywania problemów plastycznych, zapoznawali się z rysunkiem, grafiką i malarstwem, rozwijali wiedzę z zakresu sztuk plastycznych.

UWAGA:

- spotkania są bezpłatne,
- trwają około 90 minut;
- odbywają się co dwa tygodnie w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu przy ulicy Szpitalnej 8,
- liczba miejsc ograniczona; obowiązuje kolejność zgłoszeń i rezerwacja miejsc mailowo: weronika.droszcz@woak.torun.pl; udział w zajęciach jest możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia przez Ośrodek;

Konsultacji udziela Dariusz Przewięźlikowski – rzeźbiarz i malarz, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (dyplom z ceramiki architektonicznej). Jest kuratorem Toruńskich Międzynarodowych Sympozjów Malarskich Malownicza Barbarka, w latach 1999-2006 był kuratorem Międzynarodowego Pleneru Ceramicznego Barlinek - Piękno ukryte. Rzeźby ceramiczne i obrazy prezentował na wystawach indywidualnych i grupowych w kraju i za granicą: w Australii, Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Danii, Estonii, Francji, Grecji, Gruzji, Holandii, Korei Południowej, Mołdawii, Niemczech, Rumunii, Szwajcarii, Szwecji, Tunezji, Turcji, we Włoszech.
Od 2012 roku jest prezesem Okręgu Toruńskiego Związku Polskich Artystów Plastyków – Polska Sztuka Użytkowa.

WIĘCEJ INFORMACJI:
Weronika Droszcz
e-mail: weronika.droszcz@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55Źródło: WOAK Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Szpitalna 8
87-100 Toruń
tel.:56 652 27 55