Koncert sylwestrowy
Muzyka i taniec

Koncert sylwestrowy

  • Wydarzenie archiwalne: 31.12.2021
Miejsce:
Miejski Dom Kultury w BarcinieBarcin, Artylerzystów 8
Umówiłem się z nią na dwudziestą … taki tytuł nosi koncert Sylwestrowy 2021, który w oczywisty sposób nawiązuje do znanego przedwojennego przeboju. To właśnie wielkie szlagiery lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego stulecia na kilka godzin przed północą przeniosą Publiczność w tamten wyjątkowy, magiczny czas. Poprzez muzyczne wspomnienia – nieśmiertelne przeboje, melodie nucone przez kolejne pokolenia Polaków będziemy świętować rozpoczynające się lata dwudzieste kolejnego wieku, tym samym potwierdzając szczególne piękno tamtych lat. Hanka Ordonówna, Zula Pogorzelska, Adolf Dymsza, Eugeniusz Bodo, to nazwiska legendarne. I choć ich artystyczne gwiazdy zajaśniały 100 lat temu, to do dzisiaj gromadzą rzesze coraz to młodszych wielbicieli. Kiedy będziesz zakochany, Miłość ci wszystko wybaczy, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Już nie zapomnisz mnie, Kogo nasza miłość obchodzi, Na pierwszy znak, Powróćmy jak za dawnych lat, Już taki jestem zimny drań, To ostatnia niedziela, Całuję twoją dłoń Madame, Nasza jest noc. Wspomnienie strojnych dam i szarmanckich oficerów. Spora dawka przedwojennego humoru. Piosenki o życiu, miłości i wielkiej nadziei na piękny czas przeniosą publiczność do świata gwarnych warszawskich kawiarni artystycznych i tętniących życiem kabaretów z tamtych lat.

Wystąpią: Grażyna Nita, Katarzyna Jaracz, Marcin Jaracz. Zespół instrumentalny pod kierownictwem Rafała Tworka. Katarzyna Szewczyk i Artur Jakubowski – prowadzenie koncertu. Mile widziane stroje lub gadżety nawiązujące do ubiorów z lat dwudziestych i trzydziestych. Za najlepsze stylizacje – wartościowe nagrody!

W sprzedaży dwa rodzaje biletów: 80,00 – udział w koncercie (czas trwania: ok 3,5 godz. z przerwą) – bilety dostępne stacjonarnie oraz online, 100,00 – udział w koncercie oraz w potańcówce do godz. 2:00 – bilety dostępne tylko w kasie stacjonarnej

Źródło: Miejski Dom Kultury w Barcinie

Miejski Dom Kultury w Barcinie

ul. Artylerzystów 8
88-190 Barcin
tel.: +52 353 93 90

Powiązane wydarzenia

06
lutego (poniedziałek)
⟶ DO 10.02

Kreatywne zimowisko – półkolonie zimowe

21
kwietnia (piątek), godz. 19:00

Miłość nie z tej ziemi – spektakl