Koncert. Nocny Kochanek
Muzyka i taniec

Koncert. Nocny Kochanek

  • Wydarzenie archiwalne: 01.10.2021
Miejsce:
Klub AkcentGrudziądz, Wybickiego 38

Stosunkowo Udana Trasa, czyli promocja albumu „Stosunki Międzynarodowe”


godz.  19.30


bilety dostępne tylko w sprzedaży online: 69 zł przedsprzedaż / 79 zł w dniu koncertu.


 

Bilety:


Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek


YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek


Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl


Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.


 

Stosunkowo Udana Trasa to seria koncertów, promująca album „Stosunki Międzynarodowe”. Album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka. Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.


UWAGA

Dzieciaki do 10. roku życia wchodzą za darmo – pod opieką jednego z rodziców, posiŹródło: Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu

Centrum Kultury Teatr

ul. Teatralna 1
86-300 Grudziądz
tel.: +48564623476

Powiązane wydarzenia

06
grudnia (wtorek), godz. 10:00
⟶ DO 10.12

Jarmark św. Mikołaja