Logo partnera
Muzyka i taniec

KONCERT MUZYKI FILMOWEJ I MUSICALOWEJ

  • Wydarzenie archiwalne: 20.08.2021
Miejsce:
Filharmonia PomorskaBydgoszcz, Andrzeja Szwalbego 6

Orkiestra Kameralna  Capella Bydgostiensis

Tomasz Filipczak kierownictwo artystyczne, fortepian

Edyta Krzemień śpiew

Karolina Trębacz śpiew

Konrad Kubicki kontrabas

Grzegorz Poliszak perkusja

Marcin Żebrowski prowadzenie


utwory z takich musicali i filmów jak m.in:

Kraina Lodu 1, Kraina Lodu 2, Król Lew, medley z najstarszych bajek Disneya, Czarnoksiężnik z krainy Oz, Czarownice z Eastwick, Nędznicy.


 


Bilety do nabycia na www.bilety24.pl

oraz w kasie biletowej FPUprzejmie informujemy, że zakup biletu na koncert w Filharmonii Pomorskiej jest jednoznaczny z przyjęciem do wiadomości i stosowania regulaminu pod nazwą: „Warunki uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Filharmonię Pomorską im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy podczas trwania epidemii SARS-CoV-2 COVID-19”. Niezastosowanie się do jego zapisów, szczególnie tych mówiących o konieczności zakrywania ust i nosa, skutkować może przerwaniem koncertu, wezwaniem służb porządkowych i wyproszeniem osób łamiących te zapisy oraz obciążeniem ich wszelkimi kosztami interwencji.


OBOWIĄZKOWA KARTA UCZESTNIKA KONCERTU>>


KLAUZULA COVID-19>>


REGULAMIN DLA MELOMANÓW>>


Przed każdym koncertem od Melomanów będziemy pobierać dane osobowe w postaci imienia, nazwiska oraz nr tel. kontaktowego w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19. Dane udostępnione będą jedynie instytucjom uprawnionym ustawowo, w tym właściwemu państwowemu inspektorowi sanitarnemu.Tomasz Filipczak, pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, ukończył Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej katowickiej Akademii Muzycznej w klasie Andrzeja Zubka. Koncertuje jako pianista z wieloma artystami, m.in. z Robertem Janowskim i Januszem Radkiem.

Więcej>>   

Edyta Krzemień, debiutowała rolą Christine w musicalu „Upiór w operze” (CD) w Teatrze Roma. Współpracuje z Wrocławskim Teatrem Pieśni Kozła. Koncertuje z repertuarem musicalowym a także filmowym. Współpracuje ze Zbigniewem Preisnerem, którego utwory nagrała na płytę „W poszukiwaniu dróg”. Z kompozycjami i pod batutą kompozytora wystąpiła w Megaron Concert Hall w Atenach, na „Klara Music Festival” w Brukseli oraz „Haifa Film Festival”, wykonując utwory z filmów K. Kieślowskiego. Zaśpiewała w spektaklu Z. Preisnera i E. Lipskiej „2016 Dokąd?” w NFM we Wrocławiu (DVD), na 29. Gali wręczenia Europejskich Nagród Filmowych, a także na koncercie z Tauron Arena z okazji 40-lecia pracy artystycznej Preisnera. Współpracuje z emirackim kompozytorem Ihabem Darwishem. Nagrała partię solowe do utworu kompozytora na otwarcie największych na świecie pokazów fontann „The Palm Fountain” w Dubaju. Śpiewa na jego najnowszej płycie „Hekayat: Symphonic Tales”. W 2015 dostała się do bazy wokalistów „Cirque du Soleil”; w 2020 dostała angaż w nowej produkcji CDS „Under The Same Sky”, której premiera planowana jest na 2022. Zajmuje się także dubbingiem. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie, jest wykładowcą w Akademii Muzycznej w Poznaniu (specjalność: musical).

Karolina Trębacz, aktorka teatralna, telewizyjna, musicalowa oraz wokalistka. Solistka Teatru Muzycznego w Gdyni. Ma za sobą wiele ról, m.in. Heleny ze „Snu nocy letniej”, Sheily z „Hair”, Bell z „Pięknej i Bestii”, Pani Jeziora ze „Spamalota” czy Jagny z „Chłopów”. Brała udział w licznych koncertach gospel. Była wokalistką w zespole Zagdański. Swojego głosu użyczyła postaciom z filmów. Ukończyła Studium Wokalno-Aktorskie im. Danuty Baduszkowej.

Konrad Kubicki urodzony w 1980 roku w Warszawie. Kontrabasista oraz gitarzysta basowy. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Koncertuje w kraju i za granicą. Nagrał kilkadziesiąt albumów płytowych oraz ponad 300 godzin programów telewizyjnych. W 2013 roku razem z Filharmonią Narodową otrzymał nagrodę Grammy za nagranie dzieł Krzysztofa Pendereckiego, wydanych przez Naxos Germany w 2012 roku. Stypentysta MKiDN. Członek ZAiKS oraz SAWP. Więcej na: www.konradkubicki.pl

Koncert słowem opatrzy Marcin Żebrowski - dziennikarz, prezenter, konferansjer.


 Źródło: Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy

Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy

ul. Andrzeja Szwalbego 6
85-080 Bydgoszcz
tel.: +52 321 04 67

Powiązane wydarzenia

10
lutego (piątek), godz. 19:00

Rossen Gergov & Matilda Lloyd

11
lutego (sobota), godz. 10:30

137. Od brzuszka do uszka maluszka

11
lutego (sobota), godz. 11:00

Akademia WioliMisia

11
lutego (sobota), godz. 12:30

137. Od brzuszka do uszka maluszka

11
lutego (sobota), godz. 12:45

Akademia WioliMisia