Kolorowe stwory! Warsztaty arteterapeutyczne dla małych i dużych
Dla dzieci  /  Sztuki wizualne

Kolorowe stwory! Warsztaty arteterapeutyczne dla małych i dużych

  • dzisiaj
    godz. 10:00
Miejsce:
Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy – Gmach główny Gdańska 4Bydgoszcz, ul. Gdańska 4

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowo kolorowe i kreatywne warsztaty z cyklu Twórcza Sobota pt.: Kolorowe stwory! Warsztaty arteterapeutyczne dla małych i dużych! Tym razem wspólnie odbędziemy podróż po kolorowym świecie Teofila Ociepki, w którym roi się wręcz od fantastycznych stworów! Podczas warsztatów nauczymy się także modelowania figurek z folii aluminiowej i papieru oraz techniki ich zdobienia przy pomocy kleju i wzorzystych materiałów. Inspirując się twórczością artysty, stworzymy własne kolorowe kreatury nie z tego świata, które mogą stanowić ciekawą ozdobę naszej codziennej przestrzeni!

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od lat 10 wraz z opiekunami, a także dorosłych. Spotkanie jest doskonałą okazją do twórczego wyrażenia się i odpoczynku w inspirującej atmosferze. Co ważne – działamy w dużej mierze na materiałach recyklingowych i tym samym zachęcamy Państwa do dalszych samodzielnych eksperymentów w domowych warunkach! Serdecznie zapraszamy do wspólnej przygody!

Zapisy: (52) 58 59 910, (52) 58 59 911 lub edukacja@muzeum.bydgoszcz.pl. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Koszt: 17 zł/uczestnikŹródło: Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy