KARUZELA GNA
Muzyka i taniec

KARUZELA GNA

  • Wydarzenie archiwalne
Miejsce:
CKK JordankiToruń, Al. Solidarności 1-3
Walentynkowa odsłona koncertu KARUZELA GNA to spektakularne wydarzenie, podczas którego Wasze serca poczują wyjątkowy, muzyczny beat. Usłyszycie zupełnie nowe aranżacje największych polskich przebojów: „Biała Armia”, „Zacznij od Bacha”, „Cichosza”, „Nie pytaj o Polskę” czy „Ludzkie gadanie”. Nie zabraknie również utworów o miłości: „Jesteś lekiem na całe zło”, „Byłaś serca biciem”, „Czas nas uczy pogody” i innych.

JEDYNY TAKI KONCERT W POLSCE
Ponad 40 artystów na scenie, wyjątkowe brzmienie chóru Music Everywhere, goście specjalni: Kuba Jurzyk i Natalia Piotrowska-Paciorek, band, wizualizacje… To równanie może mieć tylko jeden, fenomenalny wynik – ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście! To prawdziwa uczta muzyczna dla fanów miksowania różnych stylów: pop, rock, jazz i muzyki współczesnej. Zanurzcie się w świecie niezwykłych dźwięków i poznajcie nowe oblicze znanych piosenek. Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

Wsiadacie z drugą połówką do muzycznej karuzeli i trzymajcie się mocno… za ręce. Lepszego prezentu na Walentynki nie znajdziecie!

MUSIC EVERYWHERE – NARESZCIE DOTARLI DO TORUNIA!
Po serii lokalnych koncertów na pomorzu, zaczynają swą muzyczną podróż po Polsce właśnie w Toruniu. Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen, Tomsona i Barona i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Występują w kraju i zagranicą, zdobywając czołowe nagrody na festiwalach i konkursach (w tym również w międzynarodowym Per Musicam Ad Astra w Toruniu).

SPECJALNIE DLA WAS
Na swoich koncertach gromadzą pełne sale, a przy ich muzyce bawią się zarówno młodzi, jak i dojrzali wielbiciele. Już 14.02.2022 zaśpiewają u nas tylko dwa koncerty, zanim ruszą dalej w Polskę.

ZAKOCHANI W MUZYCE
Jako zespół konsekwentnie zaprzeczają stereotypowi muzyki chóralnej. Od lat wierni swojemu stylowi, łącząc klasykę z nowoczesnością. Na scenie są jedną wibracją, a schodząc z niej powtarzają, że „muzyka to dopiero początek”. Wierzą, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiają rozrywkę – w muzyce i w życiu. Stworzyli niezapomniany show, podczas którego zapewniają, że „czas ich uczy pogody”. Obiecują też, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziemy słyszeć „w głośnikach wciąż muzyka gra”. Jak im nie wierzyć?

Bilety w cenie: od 79 zł

Źródło: Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Aleja Solidarności 1-3
87-100 Toruń
tel.:56 643 19 20

Powiązane wydarzenia

08
grudnia (czwartek), godz. 19:00

Halina Mlynkova – Film(l)ove

09
grudnia (piątek), godz. 17:00

Dobrze się kłamie

09
grudnia (piątek), godz. 20:00

Dobrze się kłamie

10
grudnia (sobota), godz. 10:00

Świnka Peppa Wielka Niespodzianka