Kartka Wielkiej Mocy 7

Kartka Wielkiej Mocy 7

  • Wydarzenie archiwalne: 24.11.2023
Miejsce:
Teatralna, 1, Grudziądz, 86-300, PolskaGrudziądz, Teatralna 1

Wszystkie wejściówki na to wydarzenie zostały rozdane. Do zobaczenia!


Okres świąteczny, to czas szczególny dla wielu osób niezależnie od wyznania i poglądów na życie. To też czas krzątaniny, biegu, ale dzięki temu projektowi, może być to moment, kiedy na chwilę zwolnimy, a nasze serca i umysły będą mogły zrozumieć, że bliskość rodziny, przyjaciół, znajomych ich uśmiech i miłość, to może nienamacalne, ale najważniejsze wartości w życiu.

To czas, w którym niezależnie od poglądów, wyznania, możemy być razem. Serdecznie zapraszam do spędzenia listopadowego wieczoru w Teatrze będą to chwile, które darujemy sobie i bliskim, inaczej niż zwykle – bo kreatywnie.

Możemy puścić wodze fantazji wymyślając i wykonując małe dzieła plastyczne. Proponowane warsztaty to pretekst do rodzinnego spotkania, do spędzenia czasu z bliskimi”. Zapraszam serdecznie na spędzenie niesamowitego wieczoru, pełnego muzyki, śpiewu, artystycznej zabawy, gorącej czekolady, świątecznej herbaty i słodkich ciasteczek. – Marianna Gitner-Sawistowska.

W programie:
* „Kartka z przesłaniem…” – rodzinne warsztaty artystyczne dla każdego
* Finał „Kartka Wielkiej Mocy 7”
* Występ Zespołu Wokalnego „Na głosy” NSP 1 w Grudziądzu
* a ponadto:
fantastyczna zabawa, rodzinna atmosfera, gorąca czekolada, pachnąca imbirem i goździkiem herbata, słodki poczęstunek.Źródło: Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu

Centrum Kultury Teatr

ul. Teatralna 1
86-300 Grudziądz
tel.: 56 46 234 76

Powiązane wydarzenia

01
grudnia (piątek), godz. 20:00

Proletaryat - koncert

03
grudnia (niedziela), godz. 12:00

Koncert Niedzielny Od operetki do musicalu

03
grudnia (niedziela), godz. 18:00

Andrzej Poniedzielski BA