Karta Wielkiej Mocy
interdyscyplinarne

Karta Wielkiej Mocy

  • Wydarzenie archiwalne: 04.06.2022
Miejsce:
TeatrGrudziądz, Teatralna 1

W programie:
– występ Aleksandry Romanowskiej (Grudziądz)
– występ Anny Nykonowej (Ukraina/Charków)
– warsztaty plastyczne (kartki)


Kartka Wielkiej Mocy (IV edycja), czyli rodzinne warsztaty plastyczne.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić czas w twórczy sposób i stworzyć niezwykłe kartki, które będą wyrazem naszego wsparcia dla Walczącej Ukrainy.


Akcja tworzenia kartek wypełnionych osobistymi życzeniami, pozdrowieniami odbędzie się w CK Teatr już po raz IV. Pierwsza edycja, z inicjatywy Marianny Gitner-Sawistowskiej, odbyła się podczas pandemicznego zamknięcia i wtedy kartki powędrowały do chorych na oddziałach covidowych oraz do personelu medycznego. Było też tworzenie kartek świątecznych dla Polaków na kresach oraz pełne radości twórczej szycie ANIOŁÓW dla pacjentów oddziałów onkologicznych. Wszystkie te działania mają obok tej namacalnej pomocy, dawać wsparcie i chwilę uśmiechu na twarzach tych, którzy tego potrzebują. Dziś w obliczu wojny w Ukrainie nie mogło być inaczej, kartki powędrują do naszych sąsiadów za wschodnią granicą.


Zachęcamy do udziału w akcji:
* kartki można wykonać w domu, szkole lub gdziekolwiek i przynosić je przez cały maj do CK Teatr,
* można też wziąć udział w warsztatach, które zaplanowane zostały na dzień 4 czerwca (godz. 11.00) – będzie to podsumowanie/kulminacja akcji Kartka Wielkiej Mocy,Źródło: Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu

Centrum Kultury Teatr

ul. Teatralna 1
86-300 Grudziądz
tel.: 56 46 234 76