JANN
Muzyka i taniec

JANN

  • dzisiaj
    godz. 19:00–21:00
Miejsce:
CKK JordankiToruń, Al. Solidarności 1-3

DRZWI godz. 19:00

KIWI godz. 20:00

JANN godz. 21:00

Sala Koncertowa


Jann nie zwalnia tempa i planuje kolejne koncerty! Artysta poinformował właśnie o swojej nadchodzącej trasie koncertowej, w którą wyruszy już jesienią. Koncerty odbędą się w 8 polskich miastach. Bilety w przedsprzedaży będą dostępne już w południe 11 lipca!

Jann szturmem zdobył serca polskiej publiczności i zyskał rozpoznawalność za granicą. Jego piosenki znalazły się na najważniejszych playlistach w serwisie Spotify w kraju, a single “Gladiator” i “Need a break” podbiły również streamingi poza granicami Polski. Jednak jak sam przyznaje - najlepiej czuje się na scenie.
Po sukcesie wyprzedanej w dobę trasy “Gladiator tour” i serii fantastycznych festiwalowych występów, Jann ogłasza kolejne koncerty! Artysta wraz z zespołem wyruszy w jesienną trasę, która obejmie 8 polskich miast. W listopadzie i grudniu będzie można go zobaczyć w Gliwicach, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy, Krakowie i Warszawie. Organizatorem trasy jest agencja Fource Entertainment. W roli supportu wystąpi KIWI – krakowska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów.
Regulamin oraz zgoda rodziców/opiekunów prawnych na udział w koncercie dla osób poniżej 18 roku życia do pobrania na stronie www.fource.pl
KOMUNIKAT DLA WIDZÓW KONCERTU W BYDGOSZCZY: Uprzejmie informujemy, że bilety zakupione na odwołany koncert w Bydgoszczy 4 grudnia 2023 roku, mogą Państwo wykorzystać na koncert w Toruniu, który odbędzie się 3 grudnia w układzie stojąco-siedzącym. Poniżej przedstawiamy komunikat od organizatora: Szanowni Państwo, z przyczyn niezależnych koncert w Bydgoszczy zaplanowany na 4 grudnia nie odbędzie się. Żeby Wam to zrekompensować każdy zakupiony bilet (w tym pakiety VIP) zachowuje ważność na koncert, który odbędzie się dzień wcześniej w Toruniu (CKK Jordanki), w niedzielę 3 grudnia 2023 roku. Osoby nie mogące uczestniczyć w wydarzeniu pragnące zwrócić bilet prosimy o kontakt z bileterią w terminie do 15 listopada, szczegóły dotyczące procedury zostały do Was wysłane drogą mailową. W razie pytań prosimy o kontakt do organizatora poprzez stronę: info@fource.pl lub social media: www.facebook.com/fourcepl www.instagram.com/fource_pl

Źródło: Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Aleja Solidarności 1-3
87-100 Toruń
tel.: 56 643 19 20

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 11:00

Muzykoterapia dla seniorów

dzisiaj
godz. 12:30

Muzykoterapia dla seniorów

dzisiaj
godz. 21:00

JANN

04
grudnia (poniedziałek), godz. 19:00

MARCIN PATRZAŁEK – INSTRUMENTALIZM

05
grudnia (wtorek), godz. 17:00

Ucho Prezesa, czyli SCHEDA – ODWOŁANY