Jak mnie słychać? – cykliczne warsztaty z głosem
Wstęp wolny  /  Edukacja

Jak mnie słychać? – cykliczne warsztaty z głosem

  • Wydarzenie archiwalne: 22.03.2022
Miejsce:
Wojewódzki Ośrodek Animacji KulturyToruń, ul. Szpitalna 8
Jak mnie słychać? – cykliczne warsztaty z głosem (1,5 h) dla młodzieży (13+) i dorosłych.

Zgłoszenia do poniedziałku - 21 marca 2022 r.

Masz przed sobą ważne wystąpienie, prezentację, występ wokalny, rozmowę z kimś, kto cię onieśmiela, a trema paraliżuje cię już teraz, na samą myśl o tym wydarzeniu? Przybywaj. Pomożemy. Otwieramy pogotowie głosowe!

Nasze pogotowie ma charakter warsztatowy. Ćwicząc w małych grupach, nauczysz się mówić w sposób naturalny i skuteczny, zgodnie z założeniem, iż… nie tylko jak cię widzą, ale również „jak cię słyszą” – tak o tobie myślą.

Zapraszam Cię do wspólnej pracy nad głosem, abyś był bardziej świadomy i potrafił go umiejętnie używać – zachęca Erwin Regosz, który poprowadzi spotkania. Podczas każdego z nich uczestnicy będą doskonalić umiejętność naturalnej i skutecznej komunikacji poprzez ćwiczenia wspomagające sprawność artykulacyjną i umiejętność opowiadania historii.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez formularz na dole strony.

WIĘCEJ INFORMACJI:
Erwin Regosz
e-mail: erwin.regosz@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55, kom. 607 234 568

PROWADZĄCY:
Erwin Regosz  – muzyk, wokalista, kompozytor i autor tekstów, nauczyciel emisji głosu, główny specjalista ds. muzyki WOAK, w którym zajmuje się pracą artystyczną i pedagogiczną, prowadząc warsztaty: wokalne, teatralno-muzyczne, dla instrumentalistów, muzykoterapii, muzyki ciała i dźwięku naturalnego oraz dla ludzi pracujących głosem. Jako nauczyciel emisji głosu współpracował m.in. z Elżbietą Zapendowską, Grażyną Łobaszewską, Ewą Kossak. Uczestnik wielu warsztatów i kursów, krajowych i międzynarodowych warsztatów związanych z emisją głosu i muzyką ciała. Juror Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, autor projektów Ja to mam szczęście, Coś za coś i Dziękuję, dziękuję bardzo! współfinansowanych ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, realizowanych w 2014, 2015, 2017 i 2019 r. przez WOAK Toruń. Jest także producentem i współautorem kilku płyt z materiałem repertuarowym dla dzieci rekomendowanych przez MKiDN jako pomoce artystyczne dla uczniów i nauczycieli.

Źródło: WOAK Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Szpitalna 8
87-100 Toruń
tel.:56 652 27 55