INO POP FESTIWAL 2022.  Projekcje filmowe, spotkania.
Wstęp wolny  /  Film  /  Inne

INO POP FESTIWAL 2022. Projekcje filmowe, spotkania.

  • Wydarzenie archiwalne: 05.06.2022
Miejsce:
impreza plenerowaInowrocław, pl. Klasztorny 2
W tym roku festiwalowe spotkania będą odbywać się na placu Klasztornym, w okolicy Teatru Miejskiego. W dniach od 30 maja do 3 czerwca organizatorzy zapraszają do udziału w „Kawce z gwiazdami”- spotkaniach, podczas których pochodząca z Inowrocławia aktorka Beata Kawka rozmawiać będzie z zaproszonymi aktorami, sportowcami, pisarzami i artystami wielu dziedzin. Wszystkie spotkania zaplanowano na godzinę 18:00, a wstęp będzie wolny. Podczas spotkań, goście będą mogli zadawać pytania gwiazdom. Osoba zadająca ciekawe pytanie otrzyma upominek w postaci gadżetu, a te, które zadadzą najciekawsze pytania obdarowane zostaną cennymi nagrodami.

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza zaprasza na spotkanie z autorem książek fantastycznych – Pawłem Ćwiekiem. Dodatkowo zaplanowano także kiermasz książek używanych. Kiermasz odbędzie się w dniach 30.05-3.06 w Miasteczku Festiwalowym.

Każdy dzień trwania INO POP Festiwalu na placu Klasztornym zakończony zostanie seansem filmowym. Kino plenerowe będzie w stanie pomieścić kilkudziesięcioro gości, a projekcje rozpoczynać się będą o 20:30. Wzorem ubiegłorocznego wydarzenia, zaplanowano różnorodne tematycznie seanse.

Szczegółowy plan INO POP Festiwal, wraz z godzinami, dostępny jest na plakacie i na stronach organizatorów. Partnerami wydarzenia zostali: Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza, Szkoła Muzyczna w Inowrocławiu, Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu oraz firmy Plast-Mar i Eurotherm.

 

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ stała

Wystawa Solnictwa

dzisiaj
⟶ stała

Askaukalis

01
października (wtorek), godz. 20:00

PAT METHENY zainauguruje 5. INO CLASSIC FESTIWAL 2024

20
października (niedziela), godz. 17:00

Spektakl „Recepta na szczęście"