Igor Kwiatkowski w programie „Tylko śmiech nas ocali”
Teatr / Kabaret

Igor Kwiatkowski w programie „Tylko śmiech nas ocali”

  • 21
    października 2023 (sobota), godz. 17:00
Miejsce:
Teatr MiejskiInowrocław, pl. Klasztorny 2
Zapraszamy na najnowszy program Igora Kwiatkowskiego pt. „Tylko śmiech nas ocali”. Program trwa prawie dwie godziny – Igor w błyskotliwy i inteligentny sposób zapewnia nam dużą dawką humoru!
Igor Kwiatkowski – artysta kabaretowy, autor tekstów i znakomity aktor niezawodowy. Wcześniej dał się poznać z występów w renomowanym kabarecie „Paranienormalni” i licznych programach telewizyjnych. Dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata artysta z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem i śmiechem do łez śledziła cała Polska!

Aktualnie Igor prezentuje solowy, premierowy program pt. „Tylko śmiech nas ocali”.
„Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, „Kąpiel tylko raz w tygodniu”, „Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to kilka z tematów, z którymi zmierzy się Artysta.
To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością, zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość. Igor pokaże Wam, że tu i teraz można spotkać wiele uśmiechu. Zobaczycie, że choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić.
Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem.

oficjalny profil na fb https://www.facebook.com/events/671225047829265

Sprzedaż biletów na serwisach:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/87619/Inowroc%C5%82aw/Igor+Kwiatkowski/

https://biletyna.pl/event/view/id/293946

 

 

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu

Kujawskie Centrum Kultury

ul. Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel.: 52 357 58 67

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ stała

Wystawa Solnictwa