IDĘ DO KINA w Wąbrzeźnie
Film

IDĘ DO KINA w Wąbrzeźnie

 • Wydarzenie archiwalne: 31.05.2023
Miejsce:
Wąbrzeski Dom KulturyWąbrzeźno, Wolności 47
31 maja 2023 roku Wąbrzeski Dom Kultury ponownie odwiedzi IDĘ DO KINA – PROFESJONALNE KINO OBJAZDOWE OUTDOOR CINEMA. Nie zabraknie najgorętszych tytułów tego roku! Bilety do zakupu na stronie www.idedokina.pl lub w kasie kina w dniu przyjazdu. Telefon: 22 357 85 00 (poniedziałek – piątek, 10:00 -15:00) WĄBRZESKI DOM KULTURY NIE PROWADZI SPRZEDAŻY BILETÓW.

 • Godz. 9.00, 10.15, 14.00 „Kicia Kocia”
  Przygodowy, Familijny, Animowany 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe 0+, cena biletu: 16 zł normalny/ ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy, czas trwania: 45 minut, zwiastun: https://youtu.be/2SAkCM_XrvAWYJĄTKOWA PROMOCJA, NA TEN FILM POPCORN W CENIE 8 PLN!
  Opis: FILM IDEALNY NA PIERWSZE WYJŚCIE Z DZIECKIEM DO KINA!
  Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni, pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Kicia Kocia znajdzie odpowiedź na wszystko! Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na jeden z pierwszych, niezapomnianych seansów w kinie. Serial „Kicia Kocia” na wielkim ekranie!

 • Godz. 11.30, 15.00 „Szkoła magicznych zwierząt”
  Familijny, Komedia, Przygodowy, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe 5+, cena biletu: 20 zł normalny, 18 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 16 zł grupowy, czas trwania: 89 minut, zwiastun: https://youtu.be/v51srvmO3F0
  Opis: Szczypta magii pomieszana z odrobiną przyjaźni i dodatkiem tajemnicy. Brzmi jak idealny przepis na zapierający dech w piersiach film, prawda? I tak właśnie jest! Zapraszamy na „Szkołę magicznych zwierząt”. Ida i inni bohaterowie uczą się w niezwykłym miejscu. A można w nim poznać magiczne zwierzęta, które z czasem stają się najlepszymi przyjaciółmi. Co wyniknie z wyjątkowego spotkania dziewczynki z lisem Rabbatem? Ida jest nowa w klasie. Jej wychowawczyni wie jednak, co zrobić, żeby dziewczynka poczuła się lepiej i pewniej. A pomoże w tym nic innego, jak właśnie magia. Ida zaprzyjaźnia się z lisem, a kompanem jej nieśmiałego kolegi Benniego staje się żółw. Zwierzęta są obdarzone niezwykłymi zdolnościami: mówią ludzkim głosem, wykonują sztuczki i są chętne do zabawy. Tymczasem na szkolnych korytarzach zaczyna dochodzić do tajemniczych kradzieży. Znakiem rozpoznawczym sprawcy jest duży, żółty uśmiech. Ida wraz z nowymi kolegami próbuje ustalić, kim jest złodziej. A trzeba przyznać, że bez przyjaciół – także tych zwierzęcych – byłoby znacznie trudniej. Czy zagadka i odnalezienie winnego będzie dla bohaterów czarną magią?

 • Godz. 17.00 „Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan”
  Przygodowy, 2D NAPISY PL, ograniczenia wiekowe: 13+, cena biletu: 20 zł normalny, 18 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 122 minuty, zwiastun: https://youtu.be/zjR7XX0SzGg Opis:JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH EUROPEJSKICH PRODUKCJI OSTATNICH LATAkcja filmu dzieje się od Luwru po Pałac Buckingham, od slumsów Paryża po oblężenie La Rochelle. W królestwie podzielonym wojnami religijnymi i zagrożonym inwazją Anglii, garstka mężczyzn i kobiet skrzyżuje miecze, by ratować Francję. Głównym bohaterem „Trzech muszkieterów: d’Artagnan” jest d’Artagnan (w tej roli François Civil), który marzy o tym, by zostać muszkieterem. W realizacji tego pragnienia będą próbowali mu pomóc jego nowi przyjaciele: Atos (Vincent Cassel), Portos (Pio Marmaï) i Aramis (Romain Duris). To u ich boku będzie musiał walczyć nie tylko o wolność, ale na jego barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za dalsze losy Francji.

 • Godz. 19.30 „Martwe Zło: Przebudzenie”
  Horror, 2D NAPISY PL, ograniczenia wiekowe: 15+, cena biletu: 20 zł normalny, 18 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 97 minut, zwiastun: https://youtu.be/Y-w0-K2s9xc
  Opis: JEDEN Z NAJSTRASZNIEJSZYCH HORRORÓW OSTATNICH CZASÓW!
  Akcja filmu Martwe zło: Przebudzenie przenosi się z lasu do miasta. Fabuła opowiada
  o dwóch nieutrzymujących ze sobą kontaktu siostrach (w ich rolach Sutherland i Sullivan). Ich spotkanie zostaje przerwane pojawieniem się demonów, które potrafią przejmować panowanie nad ludzkimi ciałami. W obliczu najkoszmarniejszej wersji rodziny, jaką można sobie wyobrazić, siostry zmuszone są podjąć brutalną walkę o przetrwanie.Źródło: Wąbrzeski Dom Kultury

Powiązane wydarzenia

14
lipca (niedziela), godz. 10:00

Rajd rowerowy

19
lipca (piątek), godz. 20:00

DJ na Podzamczu

20
lipca (sobota), godz. 12:00–17:00

Stała ekspozycja PRL – u w Wąbrzeźnie