Logo partnera
Muzyka i taniec  /  Sztuki wizualne

Grudziądzkie Amatorskie Prezentacje Artystyczne GAPA 2022

  • Wydarzenie archiwalne: 23.05.2022
Miejsce:
TeatrGrudziądz, Teatralna 1

Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu w dniach 23 – 27 maja 2022 r. organizuje Grudziądzkie Amatorskie Prezentacje Artystyczne – GAPA 2022. Jest to impreza o zasięgu regionalnym, która trwa 3 dni i kończy się uroczystą galą 27 maja 2022 r. z udziałem laureatów trzech kategorii artystycznych: Muzyka Plastyka oraz Taniec.


Celem GAPY jest integracja i aktywizacja dzieci i młodzieży szkół podstawowych oraz średnich w różnych dziedzinach artystycznych, doskonalenie warsztatu artystycznego wykonawców i instruktorów, a także promowanie najlepszych artystów–amatorów z naszego regionu.


W prezentacjach biorą udział zespoły i wykonawcy indywidualni, działający przy szkołach, domach kultury i świetlicach, a także osoby niezrzeszone. W przeglądzie nie uczestniczą zawodowi wykonawcy i zespoły, które są związane umowami z agencjami artystycznymi.


Zmagania w poszczególnych kategoriach ocenia kompetentne jury, które przyznaje Złote i Srebrne Gapy oraz Grand Prix w postaci nagród pieniężnych. Warunkiem uczestnictwa w GAPIE jest spełnienie wymogów określonych w regulaminach poszczególnych dziedzin artystycznych, które są dostępne wraz z kartami zgłoszeń oraz z oświadczeniami o odpowiedzialności za zespół na stronie internetowej Centrum Kultury Teatr – www.teatr.grudziadz.pl


Wymagane materiały należy dostarczyć do dnia 29 kwietnia br. (decyduje data stempla pocztowego).


Przeglądy konkursowe w tym roku zaplanowano następująco:


· 23 maja -prezentacje taneczne


· 24-25 maja- prezentacje muzyczne


· 27 maja, godz. 11.00 – Koncert Galowy GAPA 2022


Od 23 maja br. czynna będzie w Teatrze wystawa pokonkursowa prezentująca wybrane prace biorące udział w kategorii – plastyka.Źródło: Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu

Centrum Kultury Teatr

ul. Teatralna 1
86-300 Grudziądz
tel.:56 46 234 76

Powiązane wydarzenia

06
grudnia (wtorek), godz. 10:00
⟶ DO 10.12

Jarmark św. Mikołaja