Gramy w Bangery
Inne

Gramy w Bangery

  • Wydarzenie archiwalne: 15.04.2023
Miejsce:
Książnica KopernikańskaToruń, Juliusza Słowackiego 8
Szanowni Planszówkowicze! Kolejna edycja Gramy w Bangery już w kwietniu. Tym razem zorganizowana przy współpracy z Dyskusyjnymi Klubami Książki – Książnicy Kopernikańskiej pod wspólną nazwą "Planszą i Pionkiem". Organizujemy spotkanie z literaturą i grami planszowymi opartymi o dzieła literackie. Jako uczestnicy najpierw wysłuchacie prelekcji nt. pisarzy i dzieł inspirujących powstawanie gier. Następnie zasiądziemy do gier planszowych. Pojawią się tytuły oparte o twórczość m.in. J.R.R. Tolkiena, H.P. Lovecrafta, S. Lema, B. Prusa. Dodatkowo dla wybranych uczestników przewidziane są miłe niespodzianki w postaci gier planszowych. Imprezę dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Lubicie grać w duże i wymagające gry? Ciężko jest Wam znaleźć współgraczy do tego typu tytułów? Nie macie czasu brnąć przez obszerną instrukcję? Ta impreza jest dla Was! My – wybieramy dla Was wymagające gry i prezentujemy Wam ich zasady. Wy - rezerwujecie sobie miejsce przy odpowiednim stoliku. Dalej to już tylko czysta przyjemność grania.
Zasady są proste:
• w tym wydarzeniu będziemy sukcesywnie publikować posty z wybranymi przez nas tytułami. Pojawią się tam imiona animatorów, liczba dostępnych miejsc oraz czas trwania danej rozgrywki. Posty ukażą się 28 marca. Chętnych, którzy chcieliby zostać animatorem i poprowadzić rozgrywkę prosimy o kontakt na maila: p.kozlowski@ksiaznica.torun.pl
• Następny krok to zgłoszenie swojego udziału w danej rozgrywce. OD 30 MARCA pod odpowiednim postem w tym wydarzeniu, zgłaszacie gotowość do zagrania w dany tytuł. Wszystkie zgłoszenie dokonane przed tym terminem będą nieważne. Zaklepałeś miejsce? Traktuj to poważnie. Dla nas oznacza to, że pojawisz się o umówionej godzinie gotów do rozpoczęcia rozgrywki i fajnej zabawy.
• Impreza rozpocznie się 15 KWIETNIA 2023 o godzinie 17:00. Postaraj się nie spóźnić. Szanuj swojego animatora i współgraczy. Czekamy na Ciebie tylko 15 min. Pamiętajcie, że w wydarzeniu mogą brać udział tylko animatorzy i zapisani gracze. Miłej zabawy i do zobaczenia przy planszy!


Źródło: Książnica Kopernikańska w Toruniu