Filmowy networking
Wstęp wolny  /  Film

Filmowy networking

  • Wydarzenie archiwalne: 16.04.2023
Miejsce:
Młyn KulturyToruń, ul. Kościuszki 75-77

Interesujesz się kinem? Jesteś twórcą i szukasz przestrzeni do otwartej wymiany myśli? A może zależy Ci na poznaniu tajników powstawania filmu? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco – zapraszam Cię na pierwsze spotkanie „Filmowego networkingu”. Wspólnie wzmocnijmy lokalne środowisko filmowe!


"Filmowy networking" to przestrzeń, w której adepci sztuki filmowej mogą porozmawiać z twórcami bardziej doświadczonymi. Nasi goście opowiedzą o swoich praktykach oraz podzielą się radami – niezwykle cennymi dla początkujących. Podczas cyklu spotkań stworzymy kreatywne miejsce do konfrontowania i rozwijania własnych pomysłów.

Daj się namówić na podążanie własną ścieżką artystyczną! Dołącz do nas podczas spotkania sieciującego. Najbliższe już 16 kwietnia. O kolejnych będziemy informowali z wyprzedzeniem. Planujemy około 4-5 takich spotkań w roku.

Gościnią kwietniowego spotkania Filmowego networkingu będzie Marta Habior - producentka filmowa z wieloletnim doświadczeniem w branży audiowizualnej, założycielka No Sugar Films i działaczka Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych. Pracowała z producentami z Francji, Australii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Norwegii czy Niemiec.


Wykładowczyni Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, Członkini EFA, KIPA i GPG, Absolwentka EAVE Producers (2017) oraz EP Producers On The Move (2020).

Producentka m.in. filmu “Słodki Koniec Dnia” w reż. Jacka Borcucha (premiera i nagroda dla najlepszej aktorki w Sundance 2019 oraz dla najlepszego filmu Polskiego na 12 festiwalu MASTERCARD OFF CAMERA w Krakowie). Koprodukowala m.in z Litwą (debiut Andriusa Blazeviciusa “The Saint”) oraz Meksykiem (“Tales of Mexico”). Jako producent wykonawczy, była zaangażowana m.in w produkcję takich tytułów jak “Denial” (z Rachel Weisz i Tomem Wilkinsonem) i “Song of Names (z Clivem Owenem i Timem Rothem).

Mikrobudżet “Ostatni Komers/Love tasting”(2020), debiut reżyserski Dawida Nickela wyprodukowany przez Martę, otrzymał nagrodę główną w swojej kategorii na festiwalu w Gdyni, obok nagród dla najlepszej aktorki i za najlepsze zdjęcia. Jej ostatnia produkcja, serial #BringBackAlice w reżyserii Dawida Nickela, właśnie trafia na platformę HBO MAX na całym świecie.

Kiedy i gdzie?
16 kwietnia, godz. 15.00 (ok 3- 4 godziny),
WOAK ul. Kościuszki 75-77 (sala 406, 4 piętro).

Pinezka na mapach Google: https://goo.gl/maps/EsLRKRLndcEp7t6L9

Wstęp wolny, obowiązują zapisy.
Lista miejsc ograniczona

Grupa docelowa: filmowcy z województwa kuj-pom

WIĘCEJ INFORMACJI:
Grzegorz Kaźmierski
– tel./sms +48 603 773 743
e-mail: grzegorz.kazmierski@woak.torun.pl

Źródło: WOAK Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Toruń ul. Kościuszki 75-77
87-100 Toruń
tel.: 603 773 74 35