Ewa Grzeszczuk, <i>Rdzawki</i>, wernisaż fotografii
Wstęp wolny  /  Literatura  /  Sztuki wizualne

Ewa Grzeszczuk, Rdzawki, wernisaż fotografii

  • Wydarzenie archiwalne: 22.03.2023
Miejsce:
Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi im. Aleksandra Janty-PołczyńskiegoTuchola, ul. Pocztowa 7B
Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi im. Aleksandra Janty-Połczyńskiego zaprasza na wernisaż fotografii Ewy Grzeszczuk Rdzawki oraz spotkanie autorskie z Wiesławem Hawełko-Wizo.

Ewa Grzeszczuk jest artystką wszechstronną, kuratorką wystaw w galerii klubu Akcent. Swoje pasje i zainteresowania dzieli pomiędzy twórczość plastyczną (grafika, rysunek, pastele), wokalną, próby aktorskie i fotografię. Na swoim koncie ma wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Pisze wiersze, reżyseruje i wykonuje monodramy. Ostatnio zrealizowała cykl fotografii Rdzawki, który stał się dopełnieniem książki Haiku. Rdzawki, autorstwa Wiesława Hawełko-Wizo.

Wiesław Hawełko-Wizo z wykształcenia jest metalurgiem, jego pasją są jednak literatura, kultura i sztuka. Dotychczas wydał drukiem m.in.: Fiksum dyrdum, czyli w podskokach po gminie, Słowa myślą kreślone, To było wczoraj, Grudziądz, jakim go widzę, Hawełczyzna. Jego wiersze znalazły się w almanachach wydanych drukiem przez Grudziądzką Spółkę Literacką TRYNKA oraz Grudziądzką Grupę Literacko-Kulturalną „ŚWIT”.

Wstęp wolny.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi

Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi

ul. Pocztowa 7B
89-500 89-500 Tuchola
tel.: 52 334 50 38