Dawid Janiak i jego „Apetyt na życie”
Wstęp wolny  /  Muzyka i taniec

Dawid Janiak i jego „Apetyt na życie”

  • Wydarzenie archiwalne: 01.10.2023
Miejsce:
Teatr MiejskiInowrocław, pl. Klasztorny 2

„Apetyt na życie” – to tytuł koncertu Dawida Janiaka, który wystąpi przed inowrocławską publicznością w niedzielę, 1 października 2023 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Dojrzałych. Przygotowaliśmy dla Państwa dwa koncerty, które odbędą się w Teatrze Miejskim przy placu Klasztornym 2. Pierwszy – o godzinie 15.00, a drugi – o 18.00. Ze sceny popłyną najbardziej znane przeboje Artysty: „Apetyt na życie”, „Jesteś Najpiękniejsza”, „Jest takie miejsce na ziemi”, „Pójdę z Tobą” czy „Nie przestanę Ciebie kochać” .

Dawid Janiak to utalentowany artysta – wokalista i instrumentalista, pochodzący z Inowrocławia, obdarzony nietuzinkową barwą głosu. Z muzyką związany jest od dzieciństwa. Pochodzi z muzykalnej rodziny i kształcił się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w klasie akordeonu (gra na akordeonie klawiszowym i guzikowym), gdzie nauczył się też gry na fortepianie. W 2016 roku przebojem „Jesteś Najpiękniejsza” rozpoczął karierę na śląskiej scenie muzycznej, zdobywając tytuł Debiut Roku 2016 Listy Śląskich Szlagierów. Rok później pojawiła się Jego pierwsza płyta pod tym samym tytułem. Od tego czasu porywa serca publiczności, zachwycając tanecznymi szlagierami, jak i pięknymi balladami. Obecnie jest na etapie promocji drugiej płyty „Apetyt na życie”, pełnej tanecznych brzmień i rytmów, która ukazała się w maju 2023 roku. Dawid Janiak to wielokrotny laureat pierwszych miejsc rozgłośni radiowo-telewizyjnych, promujących muzykę szlagierową. 

Bezpłatne wejściówki na koncert Dawida Janiaka odbierać można od środy, 20 września, w Kujawskim Centrum Kultury (ul. Jana Kilińskiego 16) oraz Informacji Turystyczno-Kulturalnej (ul. Kr. Jadwigi 3).Źródło: Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu

Kujawskie Centrum Kultury

ul. Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel.: 52 357 58 67

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ stała

Wystawa Solnictwa

dzisiaj
⟶ stała

Askaukalis