Cykliczne spotkania z głosem
Wstęp wolny  /  Muzyka i taniec

Cykliczne spotkania z głosem

  • Wydarzenie archiwalne: 28.06.2022
Miejsce:
Wojewódzki Ośrodek Animacji KulturyToruń, ul. Szpitalna 8
Dobrze, mów do mnie jeszcze… – każdy chciałby usłyszeć taką odpowiedź. Jednak nie zawsze ona pada. Częściej natomiast: Za cicho. Nie wrzeszcz tak. Nienaturalnie, kwadratowo jakoś. Wyraźniej. Do kogo mówisz? Wolniej. Za szybko. Nie skrzecz. Bliżej/dalej od mikrofonu. Trema ciągle cię zjada. Spokojnie. Niemrawo. Więcej mocy. Słaba dykcja. Trochę głosu jest, ale obrazu (mowy ciała) zero.

To jest słabe i mało wiarygodne – pada wreszcie wyrok wydany w głowie  słuchacza. Spotkania z głosem „Jak mnie słychać?” pomogą Wam uniknąć negatywnego werdyktu i  krytycznych opinii. Tematem Spotkań z głosem jest naturalna i skuteczna komunikacja. Przecież nie tylko jak cię widzą, ale również jak cię słyszą, tak o tobie myślą.

Pogotowie głosowe. Masz przed sobą ważne wystąpienie, prezentację, występ wokalny, rozmowę z kimś, kto cię onieśmiela, a trema paraliżuje cię już teraz, na samą myśl o tym wydarzeniu? 

Zapraszam Cię do wspólnej pracy nad głosem, abyś był bardziej świadomy i potrafił go umiejętnie używać – zachęca Erwin Regosz, który poprowadzi spotkania. Podczas każdego z nich uczestnicy będą doskonalić umiejętność naturalnej i skutecznej komunikacji poprzez ćwiczenia wspomagające sprawność artykulacyjną i umiejętność opowiadania historii.

Spotkania będą odbywały się w małych grupach 2 razy w miesiącu, uczestnicy mogą również korzystać konsultacji indywidualnych „w realu” lub online.

Do grupy będzie można dołączyć podczas każdego spotkania.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez formularz na dole strony.

Zapraszamy we wtorek 28 czerwca 2022 r. , w godz. 17:00-18:30

WIĘCEJ INFORMACJI:
Erwin Regosz
e-mail: erwin.regosz@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55, kom. 607 234 568

PROWADZĄCY:
Erwin Regosz  – muzyk, wokalista, kompozytor i autor tekstów, nauczyciel emisji głosu, główny specjalista ds. muzyki WOAK, w którym zajmuje się pracą artystyczną i pedagogiczną, prowadząc warsztaty: wokalne, teatralno-muzyczne, dla instrumentalistów, muzykoterapii, muzyki ciała i dźwięku naturalnego oraz dla ludzi pracujących głosem. Jako nauczyciel emisji głosu współpracował m.in. z Elżbietą Zapendowską, Grażyną Łobaszewską, Ewą Kossak. Uczestnik wielu warsztatów i kursów, krajowych i międzynarodowych warsztatów związanych z emisją głosu i muzyką ciała. Juror Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, autor projektów Ja to mam szczęście, Coś za coś i Dziękuję, dziękuję bardzo! współfinansowanych ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, realizowanych w 2014, 2015, 2017 i 2019 r. przez WOAK Toruń. Jest także producentem i współautorem kilku płyt z materiałem repertuarowym dla dzieci rekomendowanych przez MKiDN jako pomoce artystyczne dla uczniów i nauczycieli.

Źródło: WOAK Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Toruń ul. Kościuszki 75-77
87-100 Toruń
tel.: 603 773 74 35

Powiązane wydarzenia

16
grudnia (sobota), godz. 18:00

Kuba Zalewski | Po napisach

06
stycznia (sobota), godz. 18:00

Szopka Noworoczna Orkiestry WOAK-u Vabank | koncert

13
stycznia (sobota), godz. 19:00

Krzysztof Wysłouch | Twórczy Ferment

17
stycznia (środa), godz. 18:30

Giorgione. Burza | DKJo! | dyskusja