Cadillaki przyjadą do Inowrocławia
Wstęp wolny  /  Inne

Cadillaki przyjadą do Inowrocławia

  • Wydarzenie archiwalne: 13.05.2023
Miejsce:
PlacInowrocław, ul. Wierzbińskiego
W sobotę, 13 maja, w samo południe rozpocznie się impreza w stylu amerykańskim. Pokaz cadillaców, symulator dachowania, zdjęcia z szeryfem, koncert, byk rodeo – to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez Miasto Inowrocław, Kujawskie Centrum Kultury i Cadillac Owners Poland.

Na plac imprez przy ul. Wierzbińskiego przyjadą klasyki amerykańskiej motoryzacji. Stylowe samochody marki znanej na całym świecie, będzie można oglądać od godz. 12.00. Właściciele cadillaców z chęcią podzielą się informacjami na temat swoich aut. Kolejne atrakcje to zdjęcia z szeryfem i amerykańskim radiowozem oraz konkursy, w których nagrodą będzie m.in. przejażdżka cadillakiem. Dobrą muzykę i klimat stworzy koncert grupy Rock’n’Rollers.

 Inowrocław nie pierwszy raz będzie gościł miłośników motoryzacji. Tym razem to niepowtarzalna okazja do zobaczenia amerykańskich samochodów. Zapraszam także do skorzystania z innych atrakcji, zapewniających ciekawe doświadczenia… – zachęca prezydent Ryszard Brejza.

Impreza będzie miała także charakter edukacyjny. Na placu pojawią się urządzenia, takie jak: symulator dachowania, zderzeń i wybuchu poduszki powietrznej. Nad chętnymi, którzy skorzystają z urządzeń, czuwać będą instruktorzy. Ponadto przy swoich stoiskach, funkcjonariusze straży miejskiej i policji opowiedzą o zasadach bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Podczas wydarzenia nie zabraknie konkursów dla dzieci i dorosłych, animacji, amerykańskich przekąsek, czy strefy chillout. Swoich sił będzie można spróbować na byku rodeo.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu

Kujawskie Centrum Kultury

ul. Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel.: 52 357 58 67

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ stała

Wystawa Solnictwa

03
czerwca (sobota)
⟶ DO 04.06

51. Festiwal Orkiestr Dętych