Bydgoska Środa Literacka: <i>Wystawiam język</i>, Magdalena Sadowska-Maciejewska
Wstęp wolny  /  Literatura

Bydgoska Środa Literacka: Wystawiam język, Magdalena Sadowska-Maciejewska

  • Wydarzenie archiwalne: 17.01.2024
Miejsce:
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Bydgoszcz, Stary Rynek 24

Zapraszamy serdecznie na pierwszą w 2024 roku Bydgoską Środę Literacką, która odbędzie się 10 stycznia. Tym razem gościem specjalnym naszego cyklu będzie Magdalena Sadowska-Maciejewska, utalentowana autorka tomu wierszy zatytułowanego Wystawiam język.

Magdalena, nauczycielka języka polskiego z powołania, podzieli się z nami nie tylko swoją pasją do słów, ale także fascynującą historią swojej twórczości. Zawsze gotowa do zadawania pytań, nie tylko w czasie lekcji, ale również w swoich wierszach, Magdalena tworzy z niezwykłą wrażliwością i głębokim zrozumieniem języka.

Autorka opowie nam o swojej drodze literackiej, eksperymentach, porażkach, błędach, a także o inspiracjach, które kierują nią w procesie tworzenia. Mamy szansę poznać autorkę nie tylko przez pryzmat jej wierszy, ale także poprzez jej osobiste spojrzenie na życie.

Magdalena Sadowska-Maciejewska podzieli się z nami historią matki, nauczycielki i poetki, która z pasją podchodzi do swojej pracy i życia. Jej tom wierszy to nie tylko zbiór słów, ale także wyjątkowy przekaz emocji, doświadczeń i refleksji.

Przyjdźcie, aby zanurzyć się w magicznym świecie literatury Magdaleny Sadowskiej-Maciejewskiej.

Wstęp wolny, a atmosfera pełna inspiracji i pasji gwarantowana!Źródło: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy

Stary Rynek 22-24
85-034 Bydgoszcz
tel.: 52 33 99 200