Logo partnera
Film

BNP Paribas Idę do kina

  • Wydarzenie archiwalne: 10.03.2022
Miejsce:
Sala koncertowa im Edwarda StachuryAleksandrów Kujawski, Wojska Polskiego 2
10 marca w Aleksandrowie Kujawskim aktualne kinowe hity na dużym ekranie. Razem z przyjaciółmi zobaczcie najnowszą odsłonę "Batmana" - najbardziej wyczekiwanego filmu 2022 roku na świecie. Macie ochotę się pośmiać? Wybierzcie się na najsłodszą komedię romantyczną, czyli "Miłość jest blisko". W naszym repertuarze również rozśpiewana propozycja dla całej rodziny - mega hit "Sing 2", oraz film animowany "Ups2! bunt na Arce", przy którym świetnie będą bawić się najmłodsi kinomani.Cena biletów:
Normalny: 18 zł
Ulgowy: 16 zł
Grupowy: 14 zł


Tak prezentuje się cały repertuar:

🎥 „Batman" - największy kinowy hit początku 2022 roku. Tym razem w roli Mrocznego Rycerza zobaczymy Roberta Pattinsona. Obok niego na dużym ekranie zobaczycie również Zoe Kravitz oraz Collin Farrell. Poczuj klimat Gotham w swoim mieście!

🎥 "Sing 2" - Rozśpiewana komedia dla całej rodziny. Większe marzenia, większe wyzwania i największy występ! Do tego ścieżka dźwiękowa, którą będziecie nucić jeszcze długo po seansie.

🎥 „Miłość jest blisko” – Nigdy nie byli parą, a znają się od dziecka. Olga Bołądź, Janusz Chabior, Weronika Książkiewicz i Grzegorz Małecki w słodkiej komedii romantycznej, która każdemu poprawi humor.

🎥 „Ups2! Bunt na Arce” - Arka Noego od tygodni dryfuje na otwartym morzu. Brzegu nie widać, zapasy żywności się kończą... Jak zakończy się ta przygoda?


Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

ul. Parkowa 3
87-700 Aleksandrów Kujawski
tel.: +54 281 85 27