Balet „Giselle” – Ukrainian Classical Ballet
Muzyka i taniec

Balet „Giselle” – Ukrainian Classical Ballet

  • 13
    marca 2024 (środa), godz. 19:00
Miejsce:
CKK JordankiToruń, Al. Solidarności 1-3

Po raz pierwszy w Toruniu!

„Giselle” to ujmujący balet romantyczny, który zachwyca publiczność swoją delikatną i wzruszającą historią. Opowieść rozgrywa się w dwóch aktach i opowiada o miłości, poświęceniu i transcendencji.

Wybierz się w fascynującą podróż do świata romantyzmu, namiętności i magii wraz z tym zachwycającym arcydziełem baletu klasycznego.

„Giselle” to bez wątpienia arcydzieło twórcze, które od wieków oczarowuje widzów. Inspirowany niemieckimi legendami ludowymi, balet opowiada historię młodej i zmysłowej wiejskiej dziewczyny Giselle, która zakochała się w piękności przybywającego młodego księcia Alberta. Ale jaka jest cena jej namiętności? Jakie tajemnice skrywa świat Wilis – dusz zmarłych narzeczonych, i czy prawdziwa miłość może przezwyciężyć śmierć?

Spektakl „Giselle” nie tylko zaoferuje widzom niesamowite wykonanie tancerzy baletowych, którzy doskonale oddadzą złożoność i emocje tej historii, ale także zachwyci barwnymi dekoracjami i imponującymi kostiumami, tworzącymi magiczną atmosferę na scenie.Źródło: Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Aleja Solidarności 1-3
87-100 Toruń
tel.: 56 643 19 20

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 11:00

Muzykoterapia dla seniorów

dzisiaj
godz. 12:30

Muzykoterapia dla seniorów

dzisiaj
godz. 19:00–21:00

JANN

dzisiaj
godz. 21:00

JANN

04
grudnia (poniedziałek), godz. 19:00

MARCIN PATRZAŁEK – INSTRUMENTALIZM