Bądź social media ninja i nie przepalaj budżetu. Śniadanie czwartkowe
Wstęp wolny  /  Inne

Bądź social media ninja i nie przepalaj budżetu. Śniadanie czwartkowe

  • Wydarzenie archiwalne: 21.03.2024
Miejsce:
Młyn KulturyToruń, ul. Kościuszki 75-77

Czwartki w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu raz w miesiącu należą do osób z sektora artystycznego i branży kreatywnej z województwa kujawsko-pomorskiego!

Na wspólnym śniadaniu poruszamy przydatne tematy związane z rozwojem, zdobywaniem nowych umiejętności oraz poszerzaniem kompetencji. Na spotkaniach pojawiają się eksperci i ekspertki z danej branży, a kończymy je otwartą dyskusją i sieciowaniem. To okazja do poznania osób, przed którymi stają podobne do Waszych wyzwania oraz przestrzeń wspólnego poszukiwania rozwiązań. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was w tym miesiącu.

Jak promować, żeby nie zwariować? Jakie działania podejmować, by skutecznie zagospodarować nawet najmniejszy budżet oraz jak skorzystać z darmowych narzędzi w promocji marki osobistej, instytucji, zespołu lub projektu? Dyskutować o tym będziemy już 21 marca. Do spotkania dołączą Karolina Kasprzak oraz Monika Dejnecka, które na co dzień pracują w WOAK-u w Dziale Promocji. Poruszymy tematy wykorzystania zasięgu organicznego i płatnego, zastanowimy się jak zachęcić współpracowników i współpracowniczki do wypowiadania się w mediach oraz poszukamy sposobów jak dotrzeć do dziennikarzy i dziennikarek. Korzystając z doświadczeń uczestniczek i uczestników ustalimy o czym warto pamiętać organizując briefingi i konferencje prasowe oraz kiedy warto sięgnąć po rozwiązania niestandardow

Dodatkowe informacje:
Czas trwania wydarzenia: około 2 godziny
Zapisy: formularz zgłoszeniowy
lub kontakt telefoniczny: 500 058 078
Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona).Źródło: WOAK Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Toruń ul. Kościuszki 75-77
87-100 Toruń
tel.: 603 773 74 35

Powiązane wydarzenia

24
kwietnia (środa), godz. 18:00

Rwanda | Świat to za mało | Spotkanie

08
maja (środa), godz. 09:00–15:00
⟶ DO 09.05

Od czego zacząć? - badanie potrzeb i potencjałów | szkolenie

08
maja (środa), godz. 18:30

Francesco Hayez - Pocałunek | DKJo!