Aukcja niepowtarzalnych prezentów świątecznych
Wstęp wolny

Aukcja niepowtarzalnych prezentów świątecznych

  • Wydarzenie archiwalne: 03.12.2022
Miejsce:
Wojewódzki Ośrodek Animacji KulturyToruń, ul. Szpitalna 8
Aukcja niepowtarzalnych prezentów świątecznych!
Zapiszcie ten termin 3 grudnia, godz. 11.00-12.00.

Nadszedł grudzień, święta za pasem, a Ty nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla bliskiej Ci osoby? A może w tym roku chcesz podarować coś niepowtarzalnego i oryginalnego? Przyjdź na aukcję i wylicytuj niebanalny prezent świąteczny, który zaskoczy osobę obdarowaną!


Co będzie można wylicytować?

👉 obrazy,
👉 fotografie,
👉 rękodzielniczą biżuterię,
👉 ceramikę,
👉 vouchery na indywidualne konsultacje artystyczne, zajęcia rozwojowe, nagranie piosenki w studiu lub wideo-wizytówki, wydanie tomiku poezji.


A wszystko w bardzo przystępnych cenach – cena wywoławcza już od 50 zł! Licytację z radością i profesjonalizmem poprowadzi dyrektorski duet WOAK-u: Łukasz Wudarski i Katarzyna Pągowska.

Jeśli chcesz wziąć udział w aukcji wyślij formularz zgłoszeniowy. Samo zgłoszenie nie obliguje Cię do zakupu.Chcesz wystawić swój przedmiot? Wyślij maila z jego zdjęciem na weronika.droszcz@woak.torun.pl

Osoby zapisane na aukcję w trakcie jej trwania będą mogły bezpłatnie zostawić swoje pociechy (powyżej 4 lat) na warsztatach muzyczno-teatralnych prowadzonych przez Agnieszkę Zakrzewską i Grzegorza Kaźmierskiego.


Źródło: WOAK Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Toruń ul. Kościuszki 75-77
87-100 Toruń
tel.: 603 773 74 35