Arlekinada 2023: Adam Van Bendler - stand-up "Zło konieczne"
Teatr / Kabaret

Arlekinada 2023: Adam Van Bendler - stand-up "Zło konieczne"

  • Wydarzenie archiwalne: 21.03.2023
Miejsce:
Teatr MiejskiInowrocław, pl. Klasztorny 2
Adam Van Bendler to charyzmatyczny komik z wieloletnim doświadczeniem. Ma za sobą ponad tysiąc występów stand-upowych w całym kraju i za granicą. Był komediową gwiazdą w takich programach jak Comedy Central, Polsat, TVN – Kuba Wojewódzki czy na antenie TVP Rozrywka. Szerokie grono jego fanów rośnie z każdym rokiem, a filmy z jego programów stand-upowych mają na YouTube wielomilionowe wyświetlenia!

Co roku pojawia się na największych salach koncertowych oraz występuje na najbardziej prestiżowych imprezach w Polsce. Wyróżnia go mistrzowska skuteczność w rozbawianiu publiki każdego rodzaju. A to dzięki uniwersalnym tematom, rewelacyjnemu kontaktowi z publiką oraz charyźmie scenicznej, którą mógłby obdzielić kilku artystów.

W swoim repertuarze ma 5 programów różnorodnego materiału: „Placebo”, „Światło w tunelu”, „Strach na wróble”, „Anatomia pecha” i „Zabierzcie mu to”. Poza komercyjnymi, atomowymi puentami w ostatnich latach potrafił poruszyć ambitne jak na stand-up tematy, jak śmierć czy depresja. Jeżeli ktoś może przełamywać tabu, żonglować wrażeniami i sprawić, że każdy występ to prawdziwy emocjonalny rollercoaster wrażeń to właśnie ON. Z całą pewnością jest ekspertem od rozrywki – doda nutkę czarnego humoru i rozrusza towarzystwo!

Tym razem zagości w Inowrocławiu ze swoim najnowszym programem ZŁO KONIECZNE. Opowie między innymi o trudach odnalezienia się w dzisiejszej kulturze pieniądza, władzy i manipulacji, która rządzi mediami. Stanie na głowie, aby pomóc nam oderwać się od problemów dzisiejszego świata. A co wydarzy się na żywo podczas tego programu Adama? Beatbox? Iluzja? Energetyzowanie wody? Pokaz garnków? Nie wiadomo!!! Jedno jest pewne – mądrość, jakość, klasa i styl – z tym będzie ciężko! Ale na pewno będzie śmiesznie do bólu!

KUP BILET

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu

Kujawskie Centrum Kultury

ul. Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel.: 52 357 58 67

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ stała

Wystawa Solnictwa

dzisiaj
⟶ stała

Askaukalis