25-lecie Towarzystwa Muzycznego PRO ARTE - koncert
Wstęp wolny  /  Muzyka i taniec

25-lecie Towarzystwa Muzycznego PRO ARTE - koncert

  • 01
    października (sobota), godz. 17:00
Miejsce:
Sala Koncertowa im. Ireny DubiskiejInowrocław, pl. Klasztorny 2
Światowej sławy Orkiestra AMADEUS pod dyrekcją Agnieszki Duczmal wystąpi w Inowrocławiu z okazji 25-lecia Towarzystwa Muzycznego PRO ARTE.

Inowrocławskie Towarzystwo Muzyczne PRO ARTE oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Inowrocławiu zapraszają na uroczysty koncert z okazji 25-lecia Towarzystwa Muzycznego PRO ARTE, który odbędzie się w sobotę, 1 października 2022 o godz. 17.00 w Sali Koncertowej im. Ireny Dubiskiej w Inowrocławiu. Wystąpi znakomita Orkiestra Kameralna Polskiego Radia AMADEUS pod dyrekcją utytułowanej dyrygentki AGNIESZKI DUCZMAL. W programie znajdą się arcydzieła muzyki klasycznej Wolfganga Amadeusa Mozarta i Antonina Dvoraka, kompozycja poznańskiej kompozytorki Barbary Kaszuby oraz specjalnie napisane na ten koncert dwa nowe utwory: Aleksandra Brejza – Canzona e Danza i Marcin Kopczyński – Sinfonietta. Wstęp wolny, bezpłatne wejściówki będą wkrótce do odbioru w Szkole Muzycznej i Kujawskim Centrum Kultury.

Koncert odbędzie się dzięki mecenatowi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Samorządów Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Wielkopolskiego, Miasta Inowrocław, Powiatu Inowrocławskiego oraz firmy POLI. Koncert dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu

Kujawskie Centrum Kultury

ul. Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel.:52 357 58 67

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ stała

Wystawa Solnictwa

07
października (piątek), godz. 17:30

Komediowy Spektakl Teatralny „Wieczór Panieński plus”

07
października (piątek), godz. 20:30

Komediowy Spektakl Teatralny „Wieczór Panieński plus”