Wielka Gra w bibliotece

Wielka Gra w bibliotece

18.08.2023

Przeczytaj książki i weź udział w „Wielkiej Grze”!

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza zaprasza uczniów szkół podstawowych z miasta i powiatu inowrocławskiego do udziału w konkursie czytelniczym „Wielka Gra”. Już teraz można rozpocząć przygotowania do tegorocznej edycji! Zadaniem uczestników jest wybranie jednego z dwóch tematów dostosowanych do wieku, a następnie przeczytanie książek zaproponowanych przez Organizatora. 

W tym roku są to: Przybij piątkę Kociej Szajce, i… daj się ponieść detektywistycznej przygodzie z nieustraszonymi i przezabawnymi bohaterami książek Agaty Romaniuk, oraz Teoretycznie możliwa katastrofa, z trójką przyjaciół w książkach Rafała Kosika.

Zgłoszenia udziału przyjmują wszystkie filie Biblioteki Miejskiej do 18 września włącznie. Finał konkursu odbędzie się 30 września 2023 r. o godz. 10:00 w Oddziale dla Dzieci przy ul. Jana Kilińskiego 16. W przypadku większej liczby uczestników przewiduje się eliminacje pisemne, które odbędą się 23 września 2023 r. o godz. 10:00 w Bibliotece Głównej. Więcej szczegółów  w REGULAMINIE.

Nagrody czekają!!

Konkurs organizowany w ramach projektu „Protokół Kulturalny XVII”, współfinansowanego przez Urząd Miasta Inowrocławia.Źródło: Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza

ul. Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel.: 52 357 36 98