Wojewódzki Konkurs Krasomówczy TU JESTEM

Wojewódzki Konkurs Krasomówczy TU JESTEM

10.10.2022

Pięknie opowiedz o kujawsko-pomorskim i wygraj nagrody!

Jeżeli jesteś miłośnikiem województwa kujawsko-pomorskiego, jego historii, znanych i mniej znanych urokliwych miejsc, fauny i flory, pysznych regionalnych przysmaków, turystycznych walorów, podniosłych okoliczności czy pamiętliwych wydarzeń, inspirujących bohaterów, sławnych, znanych i charakterystycznych postaci, ubierz swoje myśli i uczucia w słowa, opowiedz nam o tym i wygraj nagrody!

To już dziesiąta edycja organizowanego przez Bibliotekę Miejską im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Wojewódzkiego Konkursu Krasomówczego  TU JESTEM. Do udziału serdecznie zapraszamy młodzież z regionu kujawsko-pomorskiego w wieku od 13 do 18 roku życia. Na zgłoszenia czekamy do 24 listopada br. pod numerem telefonu 52 356-77-01 lub pod adresem e-mail: regionalna@bmino.pl. Konkurs odbędzie się w siedzibie Organizatora 26 listopada br. o godz. 10°° i objęty jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego, Przewodniczącej Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Elżbiety Piniewskiej oraz Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Szczegóły dotyczące konkursu oraz regulamin znajdują się na: www.jan-kasprowicz.bmino.plŹródło: Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza

ul. Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel.:52 357 36 98