Logo partnera
Muzyka i taniec

Zuza Wiśniewska | Koncert

  • Wydarzenie archiwalne: 02.10.2021
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Dym i lustra to niezbędne narzędzia iluzjonisty. W Artusie, choć pojawią się Lusterka, a na scenie będzie dym, nie przewidujemy żadnych iluzji!

Poznajcie Zuzę Wiśniewską, pochodzącą z Torunia laureatkę licznych krajowych i międzynarodowych festiwali piosenki artystycznej, w tym Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych Śpiewajmy Poezję, Finału Turnieju Poezji Śpiewanej i Międzynarodowego Festiwalu Pieśni i Poezji Włodzimierza Wysockiego, która już wkrótce da pełen humoru i pasji koncert w artusowych wnętrzach.

Ta wspaniała artystka łączy w swojej twórczości tak sprzeczne, wydawałoby się, elementy, jak uszczypliwa autoironia i nieskrępowany optymizm. Jej słodko-gorzkie teksty niosą się na fali ciepłych, akustycznych dźwięków ukulele. Niespożyta energia i błyskotliwy dowcip to znaki rozpoznawcze artystki – nie zabraknie ich na październikowym koncercie.

Zuzanna Wiśniewska zaprezentuje Wam swój muzyczny program, który składa się na jej debiutancką płytę Lusterka. Artystka ma już za sobą występy w całym kraju, między innymi na deskach Impartu, Teatru im. Willama Horzycy czy Piwnicy pod Baranami. Tym razem wystąpi w Dworze Artusa, a towarzyszyć jej będą Dawid Kiwi Cholewiński (na instrumentach perkusyjnych) oraz Piotr Klimek (na gitarze basowej). Prowadzeni melodyjnym głosem wybierzemy się w niezapomnianą muzyczną wędrówkę.

 

 


Bilety

30zł / normalny

25zł / ulgowy


Bilety dostępne również naŹródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.:56 655 49 39