„Zuchwałość Rzeczy Marnych” Kabaret Trzecia Strona Medalu
Teatr / Kabaret

„Zuchwałość Rzeczy Marnych” Kabaret Trzecia Strona Medalu

  • Wydarzenie archiwalne: 12.04.2024
Miejsce:
Dom Kultury w StrzelnieStrzelno, ul. Gimnazjalna 26

Z przyjemnością informujemy, że 12 kwietnia o godzinie 18:00 w Domu Kultury w Strzelnie, odbędzie się premiera programu "Zuchwałość Rzeczy Marnych" Kabaretu Trzecia Strona Medalu.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są dostępne już teraz w przedsprzedaży za 45 złotych na stronie kupbilecik.pl pod linkiem tutaj, oraz stacjonarnie w Domu Kultury w Strzelnie. W dniu występu cena biletów wynosić będzie 55 złotych.

Nie przegap premierowego występu Kabaretu Trzecia Strona Medalu! To będzie wieczór, który na długo pozostanie w pamięci. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Sami artyści z Kabaretu Trzecia Strona Medalu o swoim programie: „Po udanym roku Anno Domini 2023 wyruszamy w trasę z zupełnie nowym, świeżym programem pt. "Zuchwałość Rzeczy Marnych"! Tym razem odsłonimy trzecią stronę medalu sytuacji z którymi utożsamić może się każdy z nas, które wywołują emocje, spędzają sen z powiek, podnoszą ciśnienie, gotują wodę w czajniku, ale ostatecznie... no właśnie! Humor nie do opisania a do doświadczenia na własnej skórze. Skierowany bezpośrednio w stronę widza i nastawiony na interakcje z publicznością. Spodziewaj się niespodziewanego!”Źródło: Dom Kultury w Strzelnie

Dom Kultury w Strzelnie

ul. Gimnazjalna 26
88-320 Strzelno
tel.: 52 318 92 18