Znane przeboje z tarasu
Niech całe Osie usłyszy, że zaczynamy lato z muzyką!
Już 26 czerwca o godz. 18:00 taras Gminnego Ośrodka Kultury w Osiu zamieni się w wyjątkową scenę pod gołym niebem.
Znane przeboje zaprezentują: Klaudia Wiśniewska oraz zaproszeni muzycy.
Nasi artyści wystąpią z tarasu, a mieszkańcy będą mogli wspólnie wysłuchać koncertu, tworząc niepowtarzalną atmosferę letniego wieczoru w samym sercu Osia.
Zabierz rodzinę, znajomych, sąsiadów i spotkajmy się przed GOKiem.
Niech rynek wypełni się dźwiękami, rozmowami i dobrą energią.
Źródło: Gminny Ośrodek Kultury Osie
