Edukacja

Zmysłowy wieczór dla dorosłych

  • Wydarzenie archiwalne: 10.03.2023
Miejsce:
Centrum Nowoczesności Młyn WiedzyToruń, Władysława Łokietka 5
10 marca odbędzie się kolejna odsłona “Zmysłowego wieczoru dla dorosłych”. Tym razem bohaterami wydarzenia będą dwa zmysły: wzroku i słuchu.

Podczas wieczoru opowiemy o roli zmysłu wzroku i słuchu oraz ich wpływie na nasze życie. W trakcie wydarzenia odbędą się warsztaty poświęcone kosmetyce, podczas których każdy wykona spersonalizowany kosmetyk dla siebie, zapozna się z jego składem oraz zastosowaniem. W trakcie wieczoru będziemy tworzyć biżuterię, a podczas warsztatu artystycznego stworzymy, wspólnie z uczestnikami, rysunek, który (z pozoru) może wykreować tylko profesjonalny ilustrator.
Na zajęciach poświęconych chodzeniu na szpilkach nauczymy się jak poprawie stawiać kroki balansując ciałem. Podczas wieczoru będzie można napić się pysznej kawy i herbaty. Towarzyszyć nam będzie również muzyka na żywo, czyli koncert zespołu rodem z Nowego Orleanu. Uczestniczki/uczestnicy wieczoru będą mogli zwiedzić interaktywne wystawy dostępne w głównym budynku Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy (MW1).

“Zmysłowy wieczór dla dorosłych” odbędzie się w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w dniu 10 marca 2023 roku w godz. 18:00-21:00. Bilet można nabyć w przedsprzedaży w cenie 40 złotych w kasach Centrum oraz w systemie sprzedaży online. W dniu wydarzenia bilety będą dostępne w cenie 50 zł (zakup możliwy wyłącznie w kasach).

Źródło: Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy