Zimowe Półkolonie / Poznańska 9 i 3/4
Dla dzieci  /  Inne

Zimowe Półkolonie / Poznańska 9 i 3/4

  • Wydarzenie archiwalne: 30.01.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Dla wszystkich miłośników magii i czarów przygotowaliśmy kolejną edycję półkolonii w świecie czarodziejów i czarodziejek. W tym roku nasza szkoła magii Was zaskoczy i pozwoli przeżyć wspaniałe przygody z magicznymi eliksirami i nie tylko! To propozycja, której prawdziwy fan po prostu nie może przegapić!

Tej zimy młodzi adepci magii wybiorą się z nami w podróż do cudownego świata wyobraźni, kreatywności i tajemnej wiedzy rodem z działu ksiąg zakazanych. Pokonaj z nami górskiego trolla, rozwiąż zagadkę kamienia filozoficznego oraz odkryj tajemnicze mapy. Na naszych półkoloniach dobra zabawa jest gwarantowana, a przygoda i możliwość poznania nowych przyjaciół czekają tuż za rogiem nawet dla takiego mugola jak TY!

W trakcie tygodniowych zajęć poprzez zabawę połączoną z nauką aktywnie spędzimy wolny czas i nawiążemy znajomość z innymi miłośnikami magii, a wszystko pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry Dworu Artusa. Wyrusz z nami w nieznane, by wspólnie poznać sekrety świata czarodziejów i stworzyć wspaniałe prace plastyczne! Pamiętajcie, w świecie magii i czarów wszystko jest możliwe, musimy tylko uwierzyć, a dobro zawsze zwycięży!

Dzięki wiedzy zdobytej podczas ferii dowiemy się, nie tylko jak się dobrze bawić, ale również jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i rozwiązywać problemy, to wspaniała okazja, by zachęcić najmłodszych do uczestnictwa w kulturze i rozwijania swoich pasji.

Co czeka nas w czasie trwania turnusu?

Rozwiniemy swoją wiedze o świecie czarodziejów;
Zamienimy się w budowniczych, odkrywców, a także nauczymy się współpracy i wzajemnego wsparcia;
Rozwiniemy swoje umiejętności plastyczne, manualne oraz interpersonalne;
Pobudzimy swoją pomysłowość i wyobraźnię.

Ramowy dzień zajęć:

10:00-10:10 – powitanie uczestników
10:10-11:00- I blok zajęć
11:00-11:10 – przerwa
11:10-12:00 – II blok zajęć
12:00-12:30 – lunch
12:30-13:20 – III blok zajęć
13:20-13:30 – przerwa
13:30-14:20 – IV blok zajęć
14:20-14:30 – zamknięcie dnia i pożegnanie
Zajęcia poprowadzą edukatorzy i edukatorki z Działu Edukacji Dworu Artusa z doświadczeniem w pracy z dziećmi, w bezpiecznych warunkach.
Zajęcia obejmują lunch, ciepłe napoje, zajęcia edukacyjne, plastyczne, ruchowe, jedną wycieczkę oraz ubezpieczenie.

Więcej informacji: edukacja@artus.torun.pl.

Kartę Kwalifikacyjną oraz podpisany regulamin należy dostarczyć do Centrum Kultury Dwór Artusa (skan na adres e-mail: edukacja@artus.torun.pl) lub osobiście do Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6, 87-100 Toruń) najpóźniej na 5 dni roboczych przed udziałem dziecka w wydarzeniu.

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.

Miejsce wydarzenia: ul. Poznańska 52 | Termin: od 30 stycznia do 3 lutego 2023 roku | Dzieci w wieku 7-12 lat | Zajęcia: od poniedziałku do piątku | godz. 10:00-14:30 | Koszt: 390 zł od dziecka/tydzień | Najpóźniej 5 dni roboczych przed rozpoczęciem półkolonii należy dostarczyć na adres e-mail: edukacja@artus.torun.pl lub osobiście do sekretariatu Dworu Artusa (ul. Rynek Staromiejski 6) wypełnioną Kartę Kwalifikacyjną Półkolonii i podpisany Regulamin Półkolonii | Szczegółowe informacje pod adresem e-mail: edukacja@artus.torun.pl

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39