Zawody Skate Breakdance: Streetowy Plener
Wstęp wolny  /  Muzyka i taniec

Zawody Skate Breakdance: Streetowy Plener

  • Wydarzenie archiwalne: 01.09.2023
Miejsce:
Park Art w ŚwieciuŚwiecie, Wojska Polskiego 139
Zapraszamy do Park Art Świecie na wydarzenie, które pozwoli rozpocząć rok szkolny w niezapomniany sposób! Tego jeszcze w naszym mieście nie było!

Celem tego niezwykłego pleneru jest integracja środowiska streetowego i mieszkańców, a także prezentacja sztuki ulicznej w jej najbardziej widowiskowej odsłonie. Będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania lokalnych artystów i pasjonatów street artu oraz wspólnego cieszenia się ich talentem.

Co czeka na uczestników tego niezwykłego wydarzenia?

  • Pokazy taneczne: młodzi tancerze szlifujący swój talent w Centrum Kultury, zabiorą Was w podróż po różnych stylach streetdance, prezentując swoje umiejętności i pasję na scenie Park Art.

  • Zawody Skate: Miłośnicy deski będą mieli okazję pokazać swoje umiejętności podczas zawodów. Przygotujcie się na widowiskowe ewolucje i zapierające dech w piersiach triki!

  • Zawody Breakdance: Odkryjcie ekscytujący świat break’a, podziwiajcie utalentowanych tancerzy z okolicy podczas prezentacji konkursowych. Przygotujcie się na dynamiczne bitwy na parkiecie!

  • Strefa dla najmłodszych: Niezapomniana zabawa czeka na najmłodszych uczestników pleneru. Specjalna strefa została przygotowana z myślą o maluchach, gdzie będą mogły poznać świat skate.

  • Pokaz beatboxu: Doświadczcie niezwykłej sztuki beatboxu, nazywanej perkusją wokalną. Wyjątkowe dźwięki, które powstaną tylko z użyciem narządu mowy, z pewnością wzbudzą zachwyt i zainteresowanie.

  • DJ: Nie może zabraknąć dobrej muzyki, która będzie towarzyszyć Wam przez całe wydarzenie. Doświadczony DJ zadba o odpowiednią atmosferę i zapewni doskonałe brzmienia.


Zapraszamy wszystkich, zarówno entuzjastów streetowego stylu życia, jak i tych, którzy chcą poznać go bliżej.

Streetowy Plener - 01.09.2023 | godz. 14:00-20:00 | Park Art w Świeciu

Osoby zainteresowane udziałem w zawodach breakdance lub skate wszystkie niezbędne informacje znajdą w Regulaminie na stronie: https://www.oksir.eu/wydarzenia/kalendarz/details/2023-09-01/292-streetowy-plener

Źródło: Centrum Kultury w Świeciu / Kino Wrzos

Centrum Kultury w Świeciu

Wojska Polskiego 139
86-100 Świecie
tel.: 52 562 73 70

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 19:00–21:30

PubQuiz

27
października (piątek)
⟶ DO 28.10

40. Maraton Piosenki Osobistej