Zapraszamy na seans w kinie plenerowym
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Film

Zapraszamy na seans w kinie plenerowym

  • Wydarzenie archiwalne: 01.07.2023
Miejsce:
PrzystańNakło n/Notecią
Za gorąco na kino?  A co powiesz na seans w kinie plenerowym?  Już w sobotę rozpoczniemy seanse filmowe w ramach letniego projektu Kino Relaks pod chmurką! 

1 lipca malować się będzie w żółtych barwach, a to za sprawą spotkania z Minionkami i autobotem Bumblebee. Nakielski Ośrodek Kultury zaprasza na teren Przystani Powiat Nakielski w Nakle nad Notecią:

  • godz. 19:30 - MINIONKI (dubbing)

  • godz. 21:15 - BUMBLEBEE (dubbing)


Wstęp na seanse jest BEZPŁATNY. Do dyspozycji widzów będą leżaki (ilość ograniczona). Zachęcamy zabrać ze sobą koc lub inne wygodne siedzisko w przypadku, gdyby zabrakło leżaka. Rozmiar ekranu gwarantuje, że film będzie widoczny z dużej odległości. UWAGA: W trakcie seansów obowiązuje zakaz rejestracji ścieżki audio oraz wideo. Zastrzegamy sobie możliwość odwołania bądź przerwania seansów z powodu złych warunków atmosferycznych.

Partnerem seansów w dniu 1 lipca jest Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią. Zadanie "Kino Relaks pod chmurką" jest realizowane i współfinansowane w ramach działania "Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanego przez społeczność" Priorytet 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej", objętego Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze" z wyłączeniem projektów grantowych. Celem zadania jest utworzenie infrastruktury turystycznej dla mieszkańców regionu poprzez organizację plenerowych pokazów filmowych.

Źródło: Nakielski Ośrodek Kultury im. Zygmunta Kornaszewskiego

Nakielski Ośrodek Kultury im. Zygmunta Kornaszewskiego

Aleja Mickiewicza 3
89-100 89-100 Nakło nad Notecią
tel.: 52 386 08 62