„Zamieszkałam w poezji” – Maria Teresa Domarecka, spotkanie autorskie
Wstęp wolny  /  Literatura

„Zamieszkałam w poezji” – Maria Teresa Domarecka, spotkanie autorskie

  • Wydarzenie archiwalne: 18.01.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Na przekór chłodnej styczniowej pogodzie, już niebawem poczujemy ciepło i zanurzymy się w malowniczych pejzażach. 18 stycznia 2022 roku, o godzinie 18:30, wyruszymy w liryczną podróż. Naszą przewodniczką będzie Maria Teresa Domarecka, wszechstronnie uzdolniona artystka.

Spotkanie autorskie poświęcimy najnowszemu tomikowi autorki „Zamieszkałam w poezji”. Rozmowie z poetką o twórczości i inspiracjach towarzyszyć będzie wystawa jej prac malarskich. Jeśli więc u początku nowego roku potrzebujecie wyciszenia, pozytywnej refleksji i odrobiny wrażliwości, obecność na spotkaniu będzie idealnym rozwiązaniem! O muzyczną oprawę wydarzenia zadba duet toruńskich artystów.

Maria Teresa Domarecka – z wykształcenia ekonomistka, zakochana w poezji i malarstwie. Bierze udział w licznych wystawach w całej Polsce, a także jest wielokrotną laureatką ogólnopolskich konkursów poetyckich. Jej teksy znalazły się w wielu antologiach oraz w debiutanckim tomiku z 2021 roku. „Zamieszkałam w poezji” to jej najnowsza publikacja.

Źródło: Dwór Artusa

Powiązane wydarzenia

14
czerwca (piątek), godz. 19:00

Do bigosu! | Babski wieczór komediowy

17
czerwca (poniedziałek), godz. 16:30

Filmowe poniedziałki

21
czerwca (piątek), godz. 19:00

Letni Dance Intense

22
czerwca (sobota), godz. 12:00

Zwiedzanie Dworu Artusa