XII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy (I etap)
Muzyka i taniec

XII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy (I etap)

  • Wydarzenie archiwalne: 10.11.2022
Miejsce:
Sala koncertowa Akademii MuzycznejBydgoszcz, ul. Gdańska 20


I ETAP

7-10 listopada 2022

39 uczestników

25-30 minut

7 listopada 2022 / November 7th, 2022

  • 10.00 - 10.30 - Pečnik Mia  (Croatia) S

  • 10.30 - 11.00 - Liu Qiao (China) Y

  • 11.00 - 11.30 - Wierciński Andrzej (Poland)Y

  • 11.30 - 12.00 - Park Youngho (Republic of Korea) S


przerwa / break (30 min.)

  • 12.30 - 13.00 – Kamplet Nejc (Slovenia) F

  • 13.00 - 13.30 - Choi Young Sun (Republic of Korea) F

  • 13.30 - 14.00 -  Lee Jaeyoon (Republic of Korea) S


przerwa obiadowa / lunch break

  • 16.30 - 17.00 - Nakamura Yoshimi (Japan) K

  • 17.00 - 17.30 - Wu JunLin (China) F

  • 17.30 - 18.00 – Kimura Yurika (Japan) Y


przerwa / break (30 min.)

  • 18.30 - 19.00 – Wieczorek Marcin (Poland) S

  • 19.00 - 19.30 – Pawlak Piotr (Poland) K


8 listopada 2022 / November 8th, 2022

  • 10.00 - 10.30 - Zhang Lvjie (China) S

  • 10.30 - 11.00 - Jordania Salome (Georgia) Y

  • 11.00 - 11.30 - Sato Motohiro (Japan) K

  • 11.30 – 12.00  - Takubo Moka (Japan) Y


przerwa / break (30 min.)

  • 12.30 - 13.00 - Huang Yi-teng (Taiwan) K

  • 13.00 - 13.30 - Zhao Muzi (China) S

  • 13.30 - 14.00 -Krzyżowski Mateusz (Poland) S


przerwa obiadowa / lunch break

  • 16.30 - 17.00 - Han Hee Jun (Republic of Korea) K

  • 17.00 - 17.30  -  Zhou Noah (Great Britain) S

  • 17.30 - 18.00 - Choi WonSeok (Republic of Korea) Y


przerwa / break (30 min.)

  • 18.30 - 19.00 - Zhong Yonghuan (China) S

  • 19.00 - 19.30 - Cecino Elia (Italy) F


9 listopada 2022 / November 9th, 2022

  • 10.00 - 10.30 - Gusachenko Galyna (Ukraine) S



  • 10.30 - 11.00 - Kałduński Adam (Poland) S

  • 11.00 - 11.30 - Okui Shio (Japan) F

  • 11.30 – 12.00 - Vasilev Georgi (Bulgaria) F


przerwa / break (30 min.)

  • 12.30 - 13.00 - Liu Yanan (China) F

  • 13.00 - 13.30 - Kim Seunghui (Republic of Korea) S

  • 13.30 - 14.00 - Ota Saya (Japan) F


przerwa obiadowa / lunch break

  • 16.30 - 17.00 - Wachowski Jan (Poland) S

  • 17.00 - 17.30 - Lee Minsung (Republic of Korea) Y

  • 17.30 - 18.00 - López Salas Pedro (Spain) F


przerwa / break (30 min.)

  • 18.30 - 19.00  - Bobylova Anfisa (Ukraine) S

  • 19.00 - 19.30 - Tsang Hin -Yat (China) S


10 listopada 2022/ November 10th, 2022

  • 10.00 - 10.30  - Kim Sunah (Republic of Korea) K

  • 10.30 - 11.00  - Imada Atsushi (Japan) Y

  • 11.00 - 11.30 - Saienko Danylo (Ukraine) S


Ogłoszenie wyników I etapu – 10 listopada 2022 – około godz. 16.00 



Źródło: TOWARZYSTWO MUZYCZNE IM. I. J. PADEREWSKIEGO W BYDGOSZCZY

Towarzystwo Muzyczne im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy

ul. Ks. Piotra Skargi 7
85-018 Bydgoszcz
tel.: +48523270291