WYSTAWA POKONKURSOWA

WYSTAWA POKONKURSOWA

  • Wydarzenie archiwalne
Ikona Miejsce
Zbiory SztukiWłocławek, ul. Zamcza 10/12

9 kwietnia w Zbiorach Sztuki przy ul. Zamczej odbyło się otwarcie wystawy pokonkursowej XIII Ogólnopolskiego Konkursu Rzeźbiarskiego im. Stanisława Zagajewskiego. Wyjątkowa sytuacja spowodowana pandemią wirusa COVID-19 uniemożliwiła tradycyjne spotkanie wszystkich uczestników i laureatów konkursu. Jury zdecydowało się, ze względów bezpieczeństwa, na osobiste wręczenie jedynie Grand Prix. Laureatką nagrody ufundowanej przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego została Aleksandra Babis.


Odwiedzenie wystawy ze względu na obostrzenia związane z epidemią COVID-19 jest w tej chwili niemożliwe. Zachęcamy jednak do zwiedzania jej z kanapy... By pospacerować wirtualnie klikamy TUTAJ.


Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym oraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu Rzeźbiarskiego im. Stanisława Zagajewskiego w 2022 r.
Tradycyjnie jak co roku, na Cmentarzu Komunalnym we Włocławku, nastąpiło złożenie kwiatów i zapalenie zniczy na grobie Stanisława Zagajewskiego. Poniżej fotogaleria z uroczystości. Fot. Jarosław CzerwińskiŹródło: Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ stała

GALERIA PORTRETU POLSKIEGO

dzisiaj
⟶ stała

FAJANS WŁOCŁAWSKI

dzisiaj
⟶ stała

Muzeum Historii Włocławka

dzisiaj
⟶ stała

SKANSEN W KŁÓBCE