Wystawa konkursowa | Sam na sam z Naturą
Wstęp wolny  /  Sztuki wizualne

Wystawa konkursowa | Sam na sam z Naturą

  • Wydarzenie archiwalne: 03.12.2021
Podany czas trwania wystawy nie uwzględnia dni wolnych oraz rzeczywistych godzin otwarcia. Przed wizytą w danym obiekcie prosimy o kontakt z organizatorem celem potwierdzenia dostępności ekspozycji.
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6Wystawa prezentuje prace wyróżnione i nagrodzone w konkursie fotograficznym Sam na sam z Naturą zorganizowanym przez Ogród Zoobotaniczny w Toruniu w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Wizualnych Inspirowanych Naturą Sztuka Natury 2021.
Wśród autorów prac znaleźli się: Juliusz Ajdysiński, Marek Bednarz, Adriana Bogdanowska, Bogusław Czarnecki, Adrian Czech, Maksymilian, Dobroczyński, Jerzy Dolata, Urszula Frydrych, Karol Grabski, Waldemar Graś, Dariusz Grzelczak, Łukasz Jabłoński, Paweł Karpienko, Jarosław Klej, Daniel Kopacz, Julian Łoziński, Dariusz Pawlak, Wieńczysław Rak, Magda Sarat, Tomasz Sczansny, Grzegorz Szkutnik, Jan Szydłowski, Krystian Tórz, Michał Wawrzeńczyk, Paweł Wrona, Tomasz Wrzesień, Adam Wysocki, Marek Zadrożny.

Prace ukazują intymny kontakt fotografów i fotografek z naturą, stając się jednocześnie niezwykłym zapisem chwili, który często wymaga wielogodzinnych przygotowań i wyczekiwania na idealny moment.

Kurator wystawy: Adam Adamski.


W trakcie wydarzenia – w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Wizualnych Inspirowanych Naturą Sztuka Natury 2021 – będziemy mieli także przyjemność wziąć udział w wernisażu wystawy zbiorowej Inspiracje 2021 – część II (Dominika Surmacz i Tomasz Barczyk), przygotowanej przez Wydział Sztuk Pięknych UMK w Toruniu.

Kurator wystawy: dr hab. Zdzisław Mackiewicz, prof. UMK.


Wystawy czynne od 3 grudnia 2021 roku do 9 stycznia 2022 roku w Galerii Artus od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-19:00, a także w sobotę i niedzielę od 12.00 do 19.00. Wstęp wolny.


Artykuł Wystawa konkursowa | Sam na sam z Naturą pochodzi z serwisu Dwór Artusa.

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.:56 655 49 39

Powiązane wydarzenia

30
stycznia (poniedziałek), godz. 10:00
⟶ DO 03.02

Zimowe Półkolonie / Poznańska 9 i 3/4

04
lutego (sobota)
⟶ DO 25.02

Maria Szurmiej „Malarstwo”