Wizja Browaru B. za 50 lat – konkurs plastyczno-literacki
Literatura  /  Sztuki wizualne

Wizja Browaru B. za 50 lat – konkurs plastyczno-literacki

  • Wydarzenie archiwalne: 08.05.2024
Miejsce:
Centrum Kultury Browar B.Włocławek, ul. Łęgska 28

Jak widzisz Browar B. za 50 lat? Co zmieni się w największej instytucji kulturalnej w naszym mieście? Popuść wodze fantazji i weź udział w wyjątkowym konkursie.

„Wizja Browaru B. za 50 lat” to konkurs plastyczno-literacki z okazji 10-lecia istnienia Centrum Kultury „Browar B.”. Przeznaczony jest dla dzieci od lat 7, młodzieży i osób dorosłych. Uczestnicy mają za zadanie wykonanie rysunku bądź tekstu literackiego, opowiadającego o wizji Browaru B. za pół wieku. Forma prac jest dowolna, istnieje jednak limit w tekście pisanym, który wynosi 2000 znaków bez spacji. Konkurs odbędzie się w czterech kategoriach (plastyczna dzieci 7-15 lat, literacka dzieci 7-15 lat, plastyczna młodzież i dorośli 16+ lat, literacka młodzież i dorośli 16+ lat). Z każdej z nich Jury wyłoni trzech laureatów, którzy zostaną nagrodzeni. Wybrane prace konkursowe trafią do Kapsuły Czasu, zrobionej specjalnie na zakończenie obchodów 10-lecia „Browaru B.”. Kapsuła zostanie wkopana na dziedzińcu Browaru B. 17 maja 2024 r. – tuż po uroczystej Gali podsumowującej dekadę działalności Browaru B.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy dostarczyć prace wraz z kartą zgłoszenia osobiście do Centrum Kultury „Browar B.”, do kasy Browaru B. od pn. do pt. w godz. 10.00 – -18.00 lub przesłać je mailem na adres: edukacja@ckbb.pl, w terminie do 8 maja br.

Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z Regulaminem wydarzenia dostępnym poniżej.
Wszelkie informacje uzyskać można pod numerem telefonu 54 427 02 47.

 
 


Źródło: Centrum Kultury BROWAR B. we Włocławku