WINDA DO NIEBA CZYLI CZWORO PO CZTERDZIESTCE
Teatr / Kabaret

WINDA DO NIEBA CZYLI CZWORO PO CZTERDZIESTCE

  • Wydarzenie archiwalne: 25.10.2021
Miejsce:
Teatr ImpresaryjnyWłocławek, Wojska Polskiego 13

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na niezwykłą, rozśpiewaną i roztańczoną komedię romantyczną pt. „WINDA DO NIEBA czyli CZWORO PO CZTERDZIESTCE”.
Wszyscy kochamy romantyczne komedie! A kiedy są muzyczne przepadamy za nimi! Dodajmy do smaku kilka przenikliwych obserwacji samych siebie i mamy teatralny hit!

Winda do nieba…to, po raz pierwszy wystawiany na polskich scenach, przebój frekwencyjny teatrów Austrii i Niemiec! Bohaterami tej romantycznej komedii są: uzależniona od złośliwości Królowa Śniegu – Magdalena, oaza naiwności i odkrywczych spostrzeżeń – Urszula, akwizytor totalny, facecik w garniturku – Jerzy, i przez nadwrażliwość po sam nos zatopiony w kobiecości Andrzej. Wszyscy w tym samym wieku. Jak to w komediach bywa sytuacje są nie do przewidzenia i… trach, nasi bohaterowie zostają uwięzieni pomiędzy piętrami w windzie.

Czy będzie to chwila na podsumowanie czy czas na budzące się uczucie? Jaką tajemnicę nosi każdy z bohaterów? Kto wykorzysta szansę na nową odsłonę życia?

Dwie godziny mądrej, muzycznej zabawy w wykonaniu wszechstronnie uzdolnionych aktorów znanych ze sceny i ekranu, a wszystko to w choreografii, znanego z Tańca z Gwiazdami

Krzysztofa Kriss Adamskiego.WYSTĘPUJĄ / OBSADA
Dariusz Kordek
Małgorzata Lewińska
Sylwia Gliwa
Agnieszka Darkowska
Wojciech Medyński
TERMINY
25 października 2021

godz. 19:00BILETYNormalny:

60Ulgowy:

50Balkon

40
Sprzedaż biletów prowadzi również Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 oraz w dniu przedstawienia od godz. 13.00 do chwili jego rozpoczęcia, tel. 54 231 47 66

Źródło: Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku

Wojska Polskiego 13
87-800 Włocławek
tel.:54 231 47 60

Powiązane wydarzenia

16
stycznia (poniedziałek), godz. 18:00

Dziewczynka z zapałkami