Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy w Strzelnie
Wstęp wolny  /  Inne

Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy w Strzelnie

  • Wydarzenie archiwalne: 02.12.2022
Miejsce:
Strzelno
Ponownie dołożymy wszelkich starań i sprawimy, że nasz Rynek Miejski stanie się chlubą naszego regionu, miejscem emanującym wręcz świąteczną atmosferą! Tysiące mieszkańców i turystów znów będzie miało okazję skorzystać z bogatej oferty naszych wystawców, wziąć udział w świątecznych warsztatach oraz wspólnie z nami śpiewać kolędy oraz inne utwory, które przybliżą nas do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Prosimy jednak o zachowanie spokoju, to tylko niektóre pozycje z naszej listy “rzeczy do zrobienia”. Lista ta wciąż jest opracowywana przez nasze elfy, które koordynują całość z odległego bieguna północnego. Całość oczywiście nadzoruje Święty Mikołaj. Jesteśmy pewni, że ponownie zagości w naszym miasteczku i z pewnością znajdzie chwilę czasu aby spotkać się z najmłodszymi.

W nadchodzącym roku jeszcze bardziej rozgrzejemy serca naszych uczestników. Skąd ta pewność? Ponieważ w tym roku planujemy postawić na naszych podopiecznych oraz uczniów lokalnych szkół. Ich liczne talenty z pewnością umilą czas nawet największym malkontentom.

Tegoroczny Jarmark odbędzie się w pierwszy weekend grudnia, tj. 02-04.12.2022. Serdecznie Was zapraszamy, zarezerwujcie ten termin i spędźcie ten magiczny czas razem z nami!

Oferta dla wystawców


Czymże jednak byłby nasz Jarmark bez naszych wystawców? To między innymi Wasze produkty sprawiają, że odwiedza nas tyle osób. Wszyscy mamy w pamięci piękne rękodzieła, zabawki, lokalne potrawy oraz litewskie smakołyki. Nie może Was w tym roku zabraknąć. Dlatego też zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą tegoroczną ofertą! Ofertę oraz więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://dkstrzelno.pl/wielki-jarmark-bozonarodzeniowy-2022/
Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1TjnqOX9O