Logo partnera
Muzyka i taniec

Wieczór polskiego ROCKA

  • Wydarzenie archiwalne: 23.04.2022
Miejsce:
Fabryka LloydaBydgoszcz, Fordońska 156
Tego wieczoru usłyszycie ze sceny największe hity zespołów : „Kobranocka”, „Sztywny pal Azji”, „Republika” ,„Maanam” oraz „Lady Pank”

Start: 18:00
Koncert: 20:00

Bilety —> https://goingapp.pl/wydarzenie/wieczor-polskiego-rocka/kwiecien-2022

I Pula - 60 zł
II Pula - 70 zł

Na scenie wystąpi dla Państwa na żywo zespół „1984” :

Michał Skoczek: wokalista szerzej znany w bydgoskim środowisku muzycznym. To również autor tekstów i muzyki. Swoje uznanie zdobył biorąc udział w niezliczonej ilości lokalnych koncertów, co zaowocowało wspólnymi koncertami u boku cenionych artystów takich jak: Marek Piekarczyk, Maciej Balcar, Grzegorz Skawiński, Zbigniew Krzywański, czy Kasia Kowalska.
Jacek Szafraniec: sesyjny basista/ kontrabasista, kompozytor, producent, członek zespołu Anny Dąbrowskiej.
Waldemar Franczyk: zainteresowania muzyką rozrywkową w połączeniu z doświadczeniem i warsztatem muzyki klasycznej i współczesnej pozwalają mu na poruszanie się w wielu nurtach muzycznych.Obecnie jest wykładowcą klasy perkusji w Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, nauczycielem w Szkole Muzycznej I st. w Chełmży oraz w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu na Wydziale Jazzowym.
Rafał Karasiewicz: kompozytor, pianista, aranżer i producent. Oprócz ożywionej działalności koncertowej, czynnie udziela się jako pedagog m. in. we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Studium Musicalowym przy Teatrze Muzycznym Capitol i od 2013 roku podczas corocznej edycji Warsztatów Bluesowych w Puławach.
Tomasz Pacanowski: jest czynnym muzykiem koncertującym oraz studyjnym, zajmuje się również kompozycją ,pracuje także w studio nagraniowym oraz jako pedagog. Wielokrotnie odwiedzał z koncertami Azję, Amerykę Północną oraz Europę . Podczas pracy artystycznej współpracowałem na scenie i w studio z wieloma rodzimymi artystami.

Źródło: Fabryka Lloyda w Bydgoszczy

Fabryka Lloyda

ul. Fordońska 156
85-752 Bydgoszcz
tel.: +48515 129 000

Powiązane wydarzenia

02
grudnia (piątek), godz. 18:00

KARAŚ/ROGUCKI

03
grudnia (sobota), godz. 18:00

IGO

08
grudnia (czwartek), godz. 17:00

Kolacja dla głupca

09
grudnia (piątek), godz. 19:00

KALUSH ORCHESTRA

10
grudnia (sobota), godz. 18:00

BRACIA FIGO FAGOT & CJALIS & FIGO I SAMOGONY