WIECZÓR PODRÓŻNIKA: AUTOSTOPEM PRZEZ AUSTRALIĘ – Krzysiek Malaka
Wstęp wolny  /  Inne

WIECZÓR PODRÓŻNIKA: AUTOSTOPEM PRZEZ AUSTRALIĘ – Krzysiek Malaka

  • Wydarzenie archiwalne: 15.03.2023
Miejsce:
Akademickie Centrum Kultury i Sztuki Od NowaToruń, ul. Gagarina 37a
Przez Europę do Australii czyli kilkadziesiąt dni w drodze, tysiące kilometrów pokonanych autostopem, kilka odbytych lotów oraz przekroczonych granic. To wszystko ze splecionymi dłońmi, otwartym sercem i umysłem. Para podróżników w pogoni za marzeniami.
W podróży człowiek zawsze poznaje siebie najlepiej. Odkrywa słabości oraz ograniczenia, ale jeśli mimo to wciąż posuwa się naprzód, odkrywa przede wszystkim swoją siłę. Rzadko kiedy mamy czas tak naprawdę pobyć ze samym sobą. Na momenty zatrzymania, refleksji, ciszy. Nigdy nie jest się tak bardzo obecnym jak podczas podróży. Cały czas czujesz, że żyjesz. Wtedy kiedy spalasz się słońcem, pokonujesz kilometry z wypchanym plecakiem, wtedy kiedy mokną Ci wszystkie rzeczy których nie sposób wysuszyć. I za tym będę tęsknić, ale przede wszystkim marzyć dalej i sięgać po więcej. Wciąż czeka cały świat.

KRZYSIEK MALAKA - 29-letni podróżnik, działacz społeczny, muzyk. W 2015r odbył wyprawę Autostopem Dookoła Globu, rok później wybrał się do Australii na poszukiwania Kangurów.Źródło: Akademickie Centrum Kultury i Sztuki OD NOWA

Akademickie Centrum Kultury i Sztuki OD NOWA

ul. Gagarina 37a
87-100 Toruń
tel.: 56 611 22 66